PROBLEM Z NR VIN

PROBLEM Z NR VIN

10 Cze 2008, 08:56

kupiłem auto z niemiec Opel Vectra 2000 rok. kombi DTI. w dowodzie rejestracyjnym poczatek nr. VIN jest WOLOJBF...., na tabliczce znamionowej jest tak samo i na tabliczce w słupku przy drzwiach też tak jest ale przy siedzeniu pasażera pod plastykiem jest WOLOJBB.... reszta numeru jest wszędzie taka sama.Co można zrobić aby to wyprostować???
bananpb
Nowicjusz

Re: PROBLEM Z NR VIN

10 Cze 2008, 19:14

ten samochod i ten rocznik to napewno ...JBF... i nie wiem co ty chcesz prostowac i sie zastanawiac, napisz jeszcze czy koncowka tych numerów jest taka sama. jesli tak to mysle ze ten drugi jest poprostu nie wyrazny.
kropka1
Początkujący

Re: PROBLEM Z NR VIN

11 Cze 2008, 09:11

końcówki są wszystkie takie same.ja też uważam że powinno być JBF ale diagnosta który robił mi przegląd niestety tak nie uważa a napis jest czytelny.
bananpb
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Q5 hybrid quattro Audi Q5 hybrid quattro
    Q5 hybrid quattro, pierwszy model hybrydowy Audi, został skonstruowany jako wysokowydajna hybryda równoległa. Tak jak i w dwóch innych hybrydowych modelach Audi, pojazd napędzają: silnik 2.0 TFSI o mocy 155 ...
    Lexus LS będzie miał silnik V6 Lexus LS będzie miał silnik V6
    Lexus zarejestrował w japońskim urzędzie patentowym znak towarowy "LS 350". W praktyce oznacza to, że gama jednostek napędowych przechodzącej obecnie próby drogowe nowej, piątej generacji flagowej limuzyny Lexusa obejmować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      Jaguar