Problem z wyłączeniem radia

Problem z wyłączeniem radia

23 Sie 2010, 14:03

witam.
Mam dość nietypowe pytanie ,zamontowałem radio SONY XR-1253 tylko teraz mam maly problem bo nie wiem jak go wyłączać ? i który kabel jest do podświetlania? radio kupiłem na autozłomie więc instrukcji obługi nie ma.
podłączyłem czerwony z zółtym do plusa i czarny do masy ,a jaki kolor kabelków przeważnie podtrzymuje podświetlanie?
No i to najważniejsze pytanie ;D jak je wyłączyć ? oto radio w linku [link wygasł]

Byłbym wdzięczny za pomoc bo w googlach są jakieś instrukcje ale w jakis innych językach i raczej same schematy płytki jak już.
peja09
Początkujący

Miejscowość: nibylandia

Re: Problem z wyłączeniem radia

23 Sie 2010, 20:58

peja09 napisał(a):jak je wyłączyć

Wyłączasz je przekręcając pokretło od głosu w lewo ma maxa - chyba że nie działa.
peja09 napisał(a):a jaki kolor kabelków przeważnie podtrzymuje podświetlanie?

Nie podswietlanie tylko pamieć - a jakie masz jeszcze kolory bo dokładnie nie pamietam - żółty kabelek jest od zasilania automatycznie wysuwanej anteny.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja
    Moto-Piknik na lotnisku w Dajtkach już za nami i śmiało możemy stwierdzić że kolejną edycję zaliczamy do udanych. Jest to wyjątkowa impreza w skali regionu i Polski. Nie często możemy zobaczyć tyle obliczy motoryzacji w jednym ...
    Mazda MX-5 SUMMER EDITION - Tylko 10 egzemplarzy w Polsce! Mazda MX-5 SUMMER EDITION - Tylko 10 egzemplarzy w Polsce!
    Mazda Motor Poland wprowadza specjalną wersję modelu MX-5 – Summer Edition, która pojawi się w salonach sprzedaży w lipcu br. Oferta obejmuje 10 egzemplarzy MX-5. Wersję Summer wyposażono w silnik 2.0 MZR o mocy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dziewczyny
      Alufelgi i dowolny kolor
      Jeepy offroadowe
      Peugeot 207, alufelgi 18 cali