Problemy z autem?? - stało około roku:)

20 Wrz 2014, 20:14

Witam tak jak w temacie mam do kupienia autko ktoro przestalo rok w garazu , raz na jakis czas tam byl raczej odpalany:) butla gazowa nowa zalozona rok temu , autem jezdzil dziadek 80lat :) niby buda zdrowa jak i podwozie tylko na 1 drzwiach od pasazera na poszyciu rdzawka jest :) przegladu tylko nie ma ale OC ma do kwietnia czy tam marca :) autko to daewoo nexia 1997r elektryczne szyby przod i tył ma tez centralny zamek wspomaganie i jakies takie tam pierdoły i moje pytanie cz z silnikiem jak i jego osprzetem a takze zawieszeniem i innymi elementami moglo sie cos stać , co sprawdzić i czy warto kupić takie autko jego cena to 2300 do negocjacji :) Bardzo prosze o Wasze opinie :)
passat92
Aktywny
 
Posty: 394
Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

20 Wrz 2014, 21:30

passat92 napisał(a):mam do kupienia autko ktoro przestalo rok w garazu
Różne są garaże- w niektórych wilgoć toczy rdzę.
passat92 napisał(a):moje pytanie cz z silnikiem jak i jego osprzetem a takze zawieszeniem i innymi elementami moglo sie cos stać
Patrz wyżej . Reguły nie ma . Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Obejrzysz w realu to się dowiesz . Np. dzisiaj zmieniałem alternator w Corsie 1,7 CDTI bo się zablokował/rozpadł po - nie rocznym , ale półrocznym postoju. Wprawdzie nie w garażu ale na dworze. Patrząc na inne pierdoły to rdza prawie zjadła wózek , zrobiły się wykwity w komorze silnika :mrgreen: Jest do sprzedania i prawie na pewno pójdzie po kosztach aby się pozbyć i to jak najszybciej.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4751
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

20 Wrz 2014, 21:46

Kto pojdzie po kosztach ten z Nexii czy z Corsy ?:) ale jeśli bedzie ok hamulce nie beda przerywać oraz wiesz nie bedzie przerywał podczas jazdy i rdzy nie bedzie za wiele to brać tą maszyne czy raczej nie ?:) i hmm po rocznym postoju stało sie coś z gazem w butli wyparował czy coś ?:) czy normalnie powinien palic na tym gazie co jest w butli ?:)

Ps: a stał w takim garazu w miescie jak są szeregowe rząd garazy :)
passat92
Aktywny
 
Posty: 394
Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Subaru Crosstrek
    Crosstrek w wersji benzynowej również znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu Consumer Reports. Silnik 2,0 l typu bokser ma moc 153 KM. W testach największej organizacji konsumenckiej w USA samochód uzyskał ...