Problemy z autem?? - stało około roku:)

Problemy z autem?? - stało około roku:)

20 Wrz 2014, 19:14

Witam tak jak w temacie mam do kupienia autko ktoro przestalo rok w garazu , raz na jakis czas tam byl raczej odpalany:) butla gazowa nowa zalozona rok temu , autem jezdzil dziadek 80lat :) niby buda zdrowa jak i podwozie tylko na 1 drzwiach od pasazera na poszyciu rdzawka jest :) przegladu tylko nie ma ale OC ma do kwietnia czy tam marca :) autko to daewoo nexia 1997r elektryczne szyby przod i tył ma tez centralny zamek wspomaganie i jakies takie tam pierdoły i moje pytanie cz z silnikiem jak i jego osprzetem a takze zawieszeniem i innymi elementami moglo sie cos stać , co sprawdzić i czy warto kupić takie autko jego cena to 2300 do negocjacji :) Bardzo prosze o Wasze opinie :)
passat92
Aktywny

Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy od: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

Re: Problemy z autem?? - stało około roku:)

20 Wrz 2014, 20:30

passat92 napisał(a):mam do kupienia autko ktoro przestalo rok w garazu
Różne są garaże- w niektórych wilgoć toczy rdzę.
passat92 napisał(a):moje pytanie cz z silnikiem jak i jego osprzetem a takze zawieszeniem i innymi elementami moglo sie cos stać
Patrz wyżej . Reguły nie ma . Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Obejrzysz w realu to się dowiesz . Np. dzisiaj zmieniałem alternator w Corsie 1,7 CDTI bo się zablokował/rozpadł po - nie rocznym , ale półrocznym postoju. Wprawdzie nie w garażu ale na dworze. Patrząc na inne pierdoły to rdza prawie zjadła wózek , zrobiły się wykwity w komorze silnika :mrgreen: Jest do sprzedania i prawie na pewno pójdzie po kosztach aby się pozbyć i to jak najszybciej.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi

Re: Problemy z autem?? - stało około roku:)

20 Wrz 2014, 20:46

Kto pojdzie po kosztach ten z Nexii czy z Corsy ?:) ale jeśli bedzie ok hamulce nie beda przerywać oraz wiesz nie bedzie przerywał podczas jazdy i rdzy nie bedzie za wiele to brać tą maszyne czy raczej nie ?:) i hmm po rocznym postoju stało sie coś z gazem w butli wyparował czy coś ?:) czy normalnie powinien palic na tym gazie co jest w butli ?:)

Ps: a stał w takim garazu w miescie jak są szeregowe rząd garazy :)
passat92
Aktywny

Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy od: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1992
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Golf otrzymał od Euro NCAP najwyższą notę Nowy Golf otrzymał od Euro NCAP najwyższą notę
    Nowy Golf otrzymał od europejskiej organizacji ochrony konsumentów – Euro NCAP – najwyższą notę pięciu gwiazdek. Ponadto został wyróżniony prestiżową "Euro NCAP Advanced Awards " za innowacje w dziedzinie ...
    Nie śpij za kierownicą podczas jazdy! Nie śpij za kierownicą podczas jazdy!
    Zmęczenie to prawdopodobnie najbardziej bagatelizowany czynnik wśród przyczyn wypadków drogowych, ponieważ jego rzeczywisty udział jest trudny do zmierzenia. Szacuje się, że zmęczenie ma wpływ na nawet 30% wypadków ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył