Program TV - propozycja

Program TV - propozycja

16 Maj 2018, 21:11

Zwracamy się do Was z propozycją wzięcia udziału w dokumentalnym serialu telewizyjnym dot. bezpieczeństwa na drogach. Poniekąd będzie to polska wersja australijskiego formatu „Najdziwniejsze wypadki drogowe”

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

wzbogacona o analizę zdarzeń przez specjalistów w tej dziedzinie i wiele innych, ciekawych elementów. Program wyemituje jedna z czołowych, międzynarodowych stacji tematycznych.
Poszukujemy osób, które były uczestnikami wypadków i to zdarzenie mają zarejestrowane kamerą samochodową. Jeśli zechcieliby Państwo zostać bohaterami któregoś z odcinków i opowiedzieć przed kamerami swoją historię, bardzo prosimy o kontakt mailowy poprzez forum wraz numerem telefonu i terminem rozmowy.
Ewe900
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 Maj 2018, 21:08
Auto: Nie mam

Re: Program TV - propozycja

13 Mar 2019, 13:16

Inicjatywa bardzo dobra. Poza Internetem jest Uwaga Pirat lub Stop Drogówka. A na YT jest już parę kanałów odnośnie polskich dróg i wypadków. Brakuje w nich co prawda analizy zdarzeń ale to chyba każdy oglądający sam oceni.
Kuba1990
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 41
Zdjęcia: 5
Rejestracja: 12 Mar 2019, 19:16
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opony letnie gwarancją bezpiecznej jazdy Opony letnie gwarancją bezpiecznej jazdy
    Opony letnie należy założyć wtedy, gdy średnia temperatura przekracza 7 stopni. Tym samym warto już teraz umówić się na zamianę, aby później uniknąć stania w kolejkach. 1. Czy opłaca się samemu zmieniać opony? ...
    Japan Taxi - aplikacja taksówkowa na telefony i tablety Japan Taxi - aplikacja taksówkowa na telefony i tablety
    Toyota szuka sposobów na umocnienie swojej pozycji w nowych, przyszłościowych branżach, dlatego angażuje się w nowoczesne usługi transportowe, oparte na technologii łączenia samochodów w chmurze. W tym miesiącu ...

  •