Program TV - propozycja

16 Maj 2018, 22:11

Zwracamy się do Was z propozycją wzięcia udziału w dokumentalnym serialu telewizyjnym dot. bezpieczeństwa na drogach. Poniekąd będzie to polska wersja australijskiego formatu „Najdziwniejsze wypadki drogowe”

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

wzbogacona o analizę zdarzeń przez specjalistów w tej dziedzinie i wiele innych, ciekawych elementów. Program wyemituje jedna z czołowych, międzynarodowych stacji tematycznych.
Poszukujemy osób, które były uczestnikami wypadków i to zdarzenie mają zarejestrowane kamerą samochodową. Jeśli zechcieliby Państwo zostać bohaterami któregoś z odcinków i opowiedzieć przed kamerami swoją historię, bardzo prosimy o kontakt mailowy poprzez forum wraz numerem telefonu i terminem rozmowy.
Ewe900
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

13 Mar 2019, 14:16

Inicjatywa bardzo dobra. Poza Internetem jest Uwaga Pirat lub Stop Drogówka. A na YT jest już parę kanałów odnośnie polskich dróg i wypadków. Brakuje w nich co prawda analizy zdarzeń ale to chyba każdy oglądający sam oceni.
Kuba1990
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 41
Zdjęcia: 19
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Yaris Verso (1999–2005)
    Była to pierwsza Toyota o nazwie Verso, jaką można było kupić w polskich salonach japońskiej marki. Na świecie była oferowana również pod nazwą Toyota Fun Cargo i Toyota Echo Verso. Pięciodrzwiowy minivan segmentu ...
    Światowa premiera seryjnej wersji Volkswagena XL1 w Genewie
    Volkswagen XL1 zużywający 0,9 l/100 km jest najbardziej efektywnym samochodem seryjnym na świecie. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in to dwuosobowe auto może przejechać nawet 50 kilometrów tylko na prąd, zatem bez ...

  •