Program TV - propozycja

Program TV - propozycja

16 Maj 2018, 22:11

Zwracamy się do Was z propozycją wzięcia udziału w dokumentalnym serialu telewizyjnym dot. bezpieczeństwa na drogach. Poniekąd będzie to polska wersja australijskiego formatu „Najdziwniejsze wypadki drogowe”

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

wzbogacona o analizę zdarzeń przez specjalistów w tej dziedzinie i wiele innych, ciekawych elementów. Program wyemituje jedna z czołowych, międzynarodowych stacji tematycznych.
Poszukujemy osób, które były uczestnikami wypadków i to zdarzenie mają zarejestrowane kamerą samochodową. Jeśli zechcieliby Państwo zostać bohaterami któregoś z odcinków i opowiedzieć przed kamerami swoją historię, bardzo prosimy o kontakt mailowy poprzez forum wraz numerem telefonu i terminem rozmowy.
Ewe900
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze
    Wypadek drogowy może kojarzyć się przede wszystkim z tragiczną w skutkach kolizją, w której bierze udział dwóch lub więcej uczestników ruchu drogowego, ale okazuje się, że zdarzenia z udziałem tylko jednego ...
    Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja
    Cześć, pokażę Wam jak działa glikometr przyrząd którym możemy przetestować temperaturę wrzenia i przemarzania płynu chłodniczego który znajduje się w układzie chłodzenia samochodu. Dlaczego warto kontrolować ...

•  
    • Honda Civic VII, tył
      WST 1/4 MILI - Dajtki
      Mercedes-Benz S-Klasa Coupe szczegoly zewnatrz
      Nissan DAYZ ROOX - superwysokie kombi