Prośba o oddanie głosu !

Prośba o oddanie głosu !

07 Lut 2008, 23:49

Witam, mam do was forumowiczów pewną prośbę, jeśli ktoś jest tak dobry to proszę żeby oddał głos na Miss Gracji z I LO im. T. Kościuszki w Mysłowicach (Ta Pani w czerwonej sukience)

http://www.fotom.com.pl/index.php?optio ... &Itemid=56

Można głosować co 24h.

Bardzo dziekuję za głosy ;)
Staniol
Nowicjusz

Re: Prośba o oddanie głosu !

08 Lut 2008, 00:29

Jak chodzi o mnie to zagłosowałem :)
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

Re: Prośba o oddanie głosu !

08 Lut 2008, 21:54

powiem tak, nie lubię takiej formy zdobywania głosów.. ale zdaję sobie sprawę ( nie chcesz nie głosuj).. Co więcej, wnioskuje, że zależy rodzinie tej otóż dziewczyny na wygranej, poniekąd się nie dziwie..
Osobiście zagłosowałem, kandydatka niczego sobie, tym bardziej jak przypomnę sobie inne zdjęcia etc tzw "sztucznych dziewczyn, pięknych na siłę" pozdrawiam i życzę powodzenia :)
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia
    Octavia jest podstawą powodzenia SKODY. Model ten przyniósł sukces marce w ciągu ostatniego dwudziestolecia. W 2012 roku auto zostało uznane za bestseller SKODY, stanowiąc aż 44 proc. jej światowych dostaw. SKODA Octavia ...
    Fiat Tipo - kompaktowy sedan Fiat Tipo - kompaktowy sedan
    Fiat TIPO to całkowicie nowy, czterodrzwiowy samochód, stworzony od samego początku jako trójbryłowy sedan, zgodnie z koncepcją "Born to be Sedan ", co pozwoliło wydobyć zrównoważone kształty włoskiego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Bravo
      Targi Motor Show Poznań
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Mimonske Valky XII