Proszę o pomoc przy wyborze AUTA !

Proszę o pomoc przy wyborze AUTA !

23 Gru 2015, 11:30

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
od pewnego czasu głowię się nad kupnem autka , mój fundusz to 10 tys zł.
potrzebuje autka w miarę możliwości mało awaryjnego , z łatwo dostępnymi i niedrogimi częściami i co ważne - ekonomicznego. W grę wchodzi instalacja gazowa.
Ważne dla nas jest to , żeby było 4/5 drzwiowe , gdyż w drodze na świat jest nasze dziecko i wygoda w przewożeniu go w foteliku jest nam potrzebna , nie chciałbym przeciskać się z fotelikiem przez przednie drzwi.
Auto głownie do jazdy po mieście , nie przewiduje częstych i dalekich podróży.
jakie macie propozycje dla mnie w tym zakresie pieniężnym ?
Zależałoby mi żebyście napisali również jaki silnik wybrać do danego samochodu .
czekam z niecierpliwością i z góry dziękuję za rady Smile
pozdrawiam. :ok:
urbanek13
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu
    W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów zadebiutował właśnie znany i ceniony przez klientów crossover Mitsubishi ASX po face liftingu. W odświeżonym Mitsubishi ASX 2013 unowocześniono przód, tył ...
    Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV
    Mitsubishi i-MiEV, pierwszy seryjny pojazd elektryczny w ofercie dużego producenta, zaczyna królować na szczytach władzy po tym jak administracja prezydencka Federacji Rosyjskiej zdecydowała się na zakup 70 sztuk tego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Jaguar