Proszę o pomoc, rade w sprawie kupna japończyka

Proszę o pomoc, rade w sprawie kupna japończyka

08 Lut 2008, 09:05

Dysponuje budżetem 9.000zł. To będzie moje pierwsze autko, chciałbym, żeby było ekonomiczne (LPG), a zarazem posiadało sportowy wygląd.
Chciałby również, aby nie posiadało dużego silnika- max 1.6.
Wybrałem sobie juz 3 modele- średnio z lat 91-97
1 mazda mx3
2 nissan 100nx
3 Honda civic V
Może pomoglibyście mi wybrać? proszę o komentarze tych aut, moze ktoś jakieś posiada?
proszę mi napisać jak jest z awaryjnością, dostępem do części zamiennych, oraz co najważniejsze ze spalaniem gazu. Czytałem wiele artykułów na temat tych aut, ale chciałbym zasięgnoć rady jakiegoś właściciela
waszko90
Nowicjusz

Miejscowość: Jabłoń/ LUBELSKIE

Re: Proszę o pomoc, rade w sprawie kupna japończyka

10 Lut 2008, 18:53

A co powiesz np na Mazde 323F rocznik ok 1997, auto bardzo ładne wyglądem, super jeżdzi, często posiada klimatyzacje, silnik 1.5 16V ( 90KM ) sprawuje się rewelacyjnie i moim zdaniem nie potrzeba gazu.

Pozdrawiam
bubi120
Nowicjusz

Re: Proszę o pomoc, rade w sprawie kupna japończyka

13 Lut 2008, 16:53

Mazda 323F bardzo ciekawa propozycja. Silnik 1,5 wcale nie jest taki ekonomiczny, jeśli masz troche cieższą nogę, to swoje spali. Ale polecam.
Letsplay
Nowicjusz

Miejscowość: Gdańsk/Londyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...
    Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą
    Fiat 500C by Gucci otrzymał nagrodę "Najlepszy mały kabriolet roku" w konkursie "Topless in Miami" zorganizowanym w czerwcu b.r. przez Southern Automotive Media Association (SAMA) − działające w USA stowarzyszenie dziennikarzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50