Przebudowa węzła A4 z DK 86

Przebudowa węzła A4 z DK 86

20 Lis 2007, 19:50

Nareszccie doczekaliśmy się przebudowy Węzła Murckowskiego,czyli skrzyżowania A4 z DK 86 na wysokości Katowic.W związku z tym oczywiście są jeszcze większe korki na obu tych bdrogach niz były.
A oto jak wygląda sytuacja - zmieniony jest zjazd z A4 w kierunku Krakowa na DK 86 w kierunku Sosnowca.Jest on przeniesiony o około 500m dalej.Zamkniety jest tez zjazd z A4 w kierunku Wrocławia na DK 86 w kierunku Sosnowca.Zeby pojechać w tym kierunku trzeba zjachać na DK 86 w kierunku Cieszyna,zjechać spowrotem na A4 w kierunku Krakowa i zjechać z A4 na DK 86 w kierunku Sosnowca.Przy zjeździe z A4 w kierunku Krakowa na DK 86 w stronę Cieszyna,są prowadzone roboty remontowe i tam również są utrudnienia.W normalnych godzinach,kiedy nie ma szczytu,korki do zjazdu z A4 kier, Kraków na Dk 86 kier. Sosnowiec sięgają Reala.A co jest w godz. 15 - 19 to pisać nie muszę.
Dla kierowców,którzy znją ten rejon proponuję nadłożyć kilka km i pojechać drogą DK 81 kier. Wisła i zjechać na drogi lokalne w kierunku Kostuchny.Na A4 oczywiście są pozamykane niektóre pasy ruchu.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Przebudowa węzła A4 z DK 86

09 Sty 2008, 15:59

MotoAlbercik a wiesz może na kiedy zapowiadają koniec przebudowy tego odcinka?? Niestety dziennie tam przejeżdżam i czasami zdarza mi się tam postać...
Hunter
Początkujący

Miejscowość: Będzin

09 Sty 2008, 22:35

No to jeszcze sobie w tych korkach postoisz :( .GDDKiA mówi o dwóch latach....Ale czy się wyrobią... :(
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

10 Sty 2008, 13:28

No to mnie teraz pocieszyłeś... :/ Pewnie będą mieli jeszcze jakiś poślizg... Nic jak te korki zrobią się nieznośne to będę musiał sobie jakąś inną drogę wymyśleć... :/
Hunter
Początkujący

Miejscowość: Będzin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja
    Naprawa podsufitki w samochodzie wymaga od nas trochę pracy i myślę że większość osób wiedząc jak to zrobić poradziła by sobie z takim problemem. Opiszę jak naprawić podsufitkę od której zaczyna odpadać materiał ...
    Kiedy powinniśmy zaciągać hamulec postojowy (ręczny)? Kiedy powinniśmy zaciągać hamulec postojowy (ręczny)?
    Na drogach nie brakuje roztargnionych kierowców, którzy parkując samochód zostawiają go bez wrzuconego biegu i zaciągniętego hamulca postojowego. Skutkuje to wytoczeniem się auta na drogę, zsunięciem ...

•  
    • Kia proceed concept
      Skoda Fabia z pakietem stylistycznym RS
      Moto Piknik Tychy 2007
      Scania R620 - Las Vegas, puchary