Przegląd przed zakupem samochodu

Przegląd przed zakupem samochodu

03 Sty 2008, 16:43

Witam
Niewiedzialem gdzie utworzyc ten temat, wiec utworzylem go tutaj.
Chce zakupic samochod i przed zakupem bede chcial zrobic przeglad zeby zobaczyc czy samochod jest caly sprawny. I teraz pytanie: gdzie moge taki przeglad zrobic i ile kosztuje (chce kupic jakis maly samochod np. renault clio 92r.)
mlodykierowca
Nowicjusz

Re: Przegląd przed zakupem samochodu

07 Sty 2008, 08:19

Ponaiwam pytanie
mlodykierowca
Nowicjusz

07 Sty 2008, 08:47

W stacji kontroli pojazdów, w autoryzowanym serwisie (nie polecam przy takim aucie, bo koszty mogą być spore...w stosunku do ceny auta)
Najlepiej podjedz do jakiegoś warsztatu, najlepiej znajomego, wjedź na kanał, pracownicy warsztatu sprawdzą co i jak, przy kupnie sprawdź też czy auto nie brało udziału w jakimś wypadku, kolizji...czujnik grubości lakieru, spasowanie elementów, różnice kolorów i nr i daty na szybach...to podstawowe elementy, po których możesz sprawdzić czy auto było wypadkowe, ale trzeba pamiętać, że jest to auto z 1992r. więc mogło być już wcześniej malowane lub brało udział w jakiejś kolizji.
Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy od: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Przegląd przed zakupem

10 Wrz 2009, 17:48

Mówicie że w ASO drogo, a w [reklama]
KrzysiekT
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

10 Wrz 2009, 18:25

Ahoj!
Ja w ASO zapłaciłem rok temu 115 złotych ...
Borys
Borys68

11 Wrz 2009, 00:17

Moze cos pomogę....

Zerknij zanim kupisz.....

Ja sam to ogladalem bo sma jestem w trakcie kupowania.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

lub wejdz na you tube i wbij w wyszukiwarke
"zakup auta"
Wybierzesz co cie interesuje
rebel
Nowicjusz

Miejscowość: net
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne
    Nowe XC60 to jeden z najbezpieczniejszych samochodów jakie kiedykolwiek zbudowano. Jest wręcz “naszpikowany” najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wystarczy wspomnieć o przełomowych systemach ...
    BMW M3 i BMW M4 Coupe z nowym, mocnym silnikiem BMW M3 i BMW M4 Coupe z nowym, mocnym silnikiem
    Debiut nowego BMW M3 Limuzyna oraz nowego BMW M4 Coupe zwiastuje wejście na rynek nowej generacji samochodów sportowych o wysokich osiągach, stworzonych przez BMW M GmgH, a także oznacza zaszczepienie filozofii BMW ...

• 11 Wrz 2009, 00:43

co powiecie o peugeot 407 20 hdi 2006 rok :roll:

[ Dodano: Sob Wrz 12, 2009 22:21 ]
    czy jest może na forum właściciel tego autka ,czy mógłby coś więcej o nim powiedzieć,tak się składa że przymierzam się do kupna i nie wiem czy dobrze robię:)proszę o pomoc!

[ Dodano: Sob Wrz 12, 2009 22:26 ]
    :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
    lewyd36
    Nowicjusz

Miejscowość: londyn

Przegląd przed zakupem...

14 Wrz 2009, 16:30

Ja przed zakupem forda fiesty z 1999 roku byłam w ASO forda w Warszawie i sobie tą wizytę chwalę. Dowiedziałam się o wszystkich „za” i „przeciw” odnośnie zakupu auta, a w finale pomogli mi jeszcze w negocjacjach cenowych ze sprzedawcą i udało się dodatkowo wynegocjować 500zł :grin: Obsługa fachowa i przemiła. Pozdrawiam i polecam.
    Lobuz_L

14 Wrz 2009, 17:58

Lobuz_L napisał(a):a w finale pomogli mi jeszcze w negocjacjach cenowych ze sprzedawcą i udało się dodatkowo wynegocjować 500zł :grin: Obsługa fachowa i przemiła.

Buraki, niech nikt nie wtyka nosa w nie swoje sprawy.
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

14 Wrz 2009, 20:55

Z tą negocjacją to już przesadzili, ich zadaniem było zrobić przegląd i wystawić opinie o danym samochodzie a nie negocjować cenę jak nie kupowali tego samochodu.
    Przed kupnem auta przegląd w ASO jak najbardziej polecam, na pewno zrobią to bardziej dokładniej niż zwykła stacją diagnostyczna.
    PrezesArtek
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
    Auto: Nissan Primera WP11-144
    Silnik: QG18DE
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1999

25 Lut 2013, 16:36

Chcę kupić Land Rover Freelander. Gdynia to moje miasto.

Z uwagi, że auto trochę kosztuje to chciałbym zrobić przegląd przedsprzedażny/przed zakupowy.

doradzicie mi coś ?
    prestige
    Obserwowany

Auto: Q7

03 Kwi 2013, 11:25

Czy ktoś z Was korzystał z akcji wiosna w ASO Peugeot ? Znalazłam taką ofertę w Rumi.
    Proszę bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki o wsparcie ;)
    Daag
    Obserwowany

Auto: Peugeot

29 Kwi 2013, 13:53

Ostatnio szukałem w internecie, bo miałem ten sam problem ze znalezieniem warsztatu a najlepiej ASO, które profesjonalnie wykona mi przegląd samochodu przed zakupem, szukałem samochodu z lat 2006-2007 czyli już po gwarancji. Chciałem, żeby ktoś rzetelnie i dokładnie sprawdził mój "przyszły" samochód". Marka, która mnie interesowała to Peugeot 407. W Trójmieście jest 3 Dealerów tej marki, a dodzwonić się nie jest łątwo. W końcu na którejś stronie znalazłem ofertę portalu taniprzeglad.pl i tam znalazłem fajną ofertę w Autoryzowanym Serwisie Peugeot z dokładnym zakreseme sprawdzenia samochodu. Pojechałem z wydrukowaną ofertą. super przyjęcie, widać, że współpracują z tym portalem. Teraz byłem na bilansie PEugeot też z taniprzeglad.pl Polecam
    blokers
    Obserwowany

Auto: Audi A4 B6

05 Maj 2013, 14:23

Sprawdzcie w aktualnych ofertach na taniprzeglad albo przez ich formularz. Jak szukałem aut w innych województwach to tam jest formularz (link pod wyszukiwarką) i za jednym zamachem wysyłałem zapytanie do wszystkich ASO wybranej marki w okolicy i wybralem najlepsza ofertę. Polecam sprawdzony portal
    adriano
    Obserwowany

Auto: Leon 2

04 Wrz 2015, 22:01

Wiele można dowiedzieć się z artykułów poświęconych tematyce kupna używanego auta. Ja polecam ten [reklama] bo jest tam dokładnie opisane jak sprawdzić czy samochód jest godny kupna, czy może lepiej go sobie odradzić.
    Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 29 Wrz 2015, 10:43, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Reklama
    hans54
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 01 1986
    Przebieg/rok: 27tys. km
    Auto: Audi A4
    Paliwo: Benzyna + LPG

• Trial Lędziny 2014 czerwiec
      VERVA Street Racing 2010
      Volkswagen e-up!, przód
      AWSA