Przekładka silnika z Astry G do F

Przekładka silnika z Astry G do F

12 Maj 2010, 16:32

Witam. Nie wiedziałem gdzie wstawić temat więc daje tutaj.

Otóż mam taki problem, iz pękł mi pasek rozrządu w Astrze F 1.6 16v ECOTEC i remont silnika wyniesie około tyle co kupno drugiego z przebiegiem 100 tyś, ja ma 200 tyś. I tu moje pytanie czy ECOTEC, o tej samej pojemności, z astry G można wpakować do mojej bez żadnych przeróbek? Pytam fachowców, którzy już robili coś takiego.

Z góry dzięki za pomoc.
Ostatnio edytowany przez nightclowler, 12 Maj 2010, 16:54, edytowano w sumie 1 raz
nightclowler
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI Paceman - pierwsze na świecie Sports Activity Coupé MINI Paceman - pierwsze na świecie Sports Activity Coupé
    MINI prezentuje pierwsze na świecie Sports Activity Coupé w segmencie premium pojazdów małych i kompaktowych; MINI Cooper S Paceman jest siódmym modelem w rodzinie marki i oferuje innowacyjną kombinację ...
    Nissan 370Z Nismo: najbardziej sportowy z ulicznych modeli Z Nissan 370Z Nismo: najbardziej sportowy z ulicznych modeli Z
    Drugi model w nowej europejskiej gamie Nissana Nismo. Ambitne plany Nissana dotyczące nowej, ekscytującej gamy Nismo zaprezentowane zostaną w Genewie, gdzie publicznie zadebiutuje nowy model 370Z Nismo. Najbardziej sportowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light