Pytanie - nalepka rejestracyjna na szybie

Pytanie - nalepka rejestracyjna na szybie

23 Sie 2011, 12:27

W niedzielę naklejałem nową naklejkę i może troszkę mi się to naklejanie do końca nie wyszło, bo pierwszy raz tą naklejkę przyklejałem. I gdy już miałem przyklejać to wiatr trochę zawiał(były otwarte drzwi) i krańcem tej naklejki dotknąłem szyby tam gdzie nie chciałem. Szybko odkleiłem, ale strzępki tego hologramu z naklejki zostały i wytarłem szybę. Potem już miałem nakleić i przyklejam i widzę że ni"rozciągnąłem" do końca naklejki i powstał mały pęcherzyk , burchelek powietrza. Wygładziłem jak się dało szyba jeszcze jest wypukła to się trochę rozprowadziło, ale taki mały niezauważalny zostało.
Potem trochę podgrzałem , ale nie maiłem czasu na to i jutro się zabiorę. Co radzicie? Chyba nie ma sensu iść po nowa nalepkę i płacić? Trochę mnie to zdenerwowało, ale każdemu się pewnie zdarzyło...
Zdjęcia:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Uploaded with

Uploaded with

kamiss
Obserwowany

Re: Pytanie - nalepka rejestracyjna na szybie

23 Sie 2011, 14:09

Nie masz innych problemów? :mrgreen:
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

23 Sie 2011, 15:00

Olej to, naklejka jest na miejscu i to wystarczy.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

23 Sie 2011, 22:28

Czyli co nie wymieniać na drugą, nową nalepkę, zostawić tak jak jest? Chodziło mi o kawałek tego sreberka/hologramu.
kamiss
Obserwowany

24 Sie 2011, 08:33

Czym Ty sie przejmujesz,niektórzy mają gorsze naklejki,np u mnie w maluchu z jednej strony też ma małe ubytki i jakoś mi to nie przeszkadza :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

24 Sie 2011, 14:40

no w sumie nowa naklejka i tak trochę, no...
kamiss
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-D] CX-7 2,3 / Murano Z50 3,5 / Land Cruiser J120 4,0 [SUV-D] CX-7 2,3 / Murano Z50 3,5 / Land Cruiser J120 4,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 250KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Mazda CX-7 2,3 DISI - 258KM - Nissan ...
    Miejski środek transportu nowy skuter BMW C evolution Miejski środek transportu nowy skuter BMW C evolution
    Pojawienie się skutera C evolution oznacza początek nowego rozdziału w segmencie miejskich środków transportu BMW Motorrad. Oba maksiskutery napędzane konwencjonalnymi silnikami - C 600 Sport i C 650 GT – odniosły ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Golf III i nini modele
      BMW 3 E36 Cabrio, Tuning, ASTW
      Nowa Mazda 6
      Citroen BL rocznik 1936