Quick Detailer - szybki wosk

06 Mar 2020, 11:20

Hej! Dzisiaj szybki teścik produktu K2 Spectrum Pro - jest to quick detailer - szybki wosk w płynie. Mega pomocny środek do szybkiego ogarnięcia auta - Odświeżyłem nim plastiki i lakier, mega fajny efekt hydrofobowości i kropelkowania i mega fajnie auto się błyszczy. ;) Polecam jak najbardziej. Podsyłem fotkę z efektem kropelkowania.
[link do Allegro wygasł]
Power5
Nowicjusz

Zdjęcia: 1

06 Mar 2020, 11:51

Hm, to już drugi twój produkt K2 który opisujesz ale nie podajesz własnych zdjęć z zastosowania i jak tego dokonałeś więc mi to wygląd trochę na reklamę ;/ a już myślałem że faktycznie testowałeś :(
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

06 Mar 2020, 13:19

Fotka, jaką zrobiłem jest moja prywatna :D nie reklamuję K2, tylko mam te produkty. Na celu mam jeszcze inne marki, które chcę opisać. Dzisiaj może uda mi się porobić parę fotek, to podeślę. :P
Power5
Nowicjusz

Zdjęcia: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Już 10 km/h mniej na liczniku może uratować życie
    Mniej zatłoczone ulice w czasie pandemii wielu kierowców traktuje jako zachętę do mocniejszego przyciśnięcia pedału gazu. Jednak szybsza jazda oznacza tragiczniejsze w skutkach wypadki drogowe. Nieznaczne przekroczenie ...
    Lexus UX - crossover, który jeździ jak hatchback
    Zaprezentowany w 2018 roku model UX jest najnowszym i najmniejszym, kompaktowym crossoverem w gamie Lexusa. Jego opracowanie zajęło japońskim inżynierom 5 lat. Wyróżnia się przestronnym wnętrzem i wzorowym prowadzeniem, ...

•