Radio 1 din do 400-500 zł, Seat Leon 1

09 Lut 2019, 12:53

Witam, mam zamiar wymienić radio w moi Seacie i chciał bym zapytać który sprzęt będzie najlepszy. Wymagania:
-czerwone podświetlenie (żeby pasowało do reszty)
-USB i AUX,
-dobra jakość dźwięku
Nie planuje zakładać dodatkowego subwoofera, zmieniarki czy głośników, zostają tylko fabryczne głośniki. Chciał bym również zapytać jaką ramkę maskującą zakupić aby wyglądało to estetycznie. Nie wiem czy ma to znaczenie ale dodam że środkowa konsola jest srebrna
maks775
Nowicjusz
 
Posty: 49
Zdjęcia: 3
Prawo jazdy: 30 06 1990
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda Felicja
Silnik: 1.3 50KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

11 Lut 2019, 11:25

maks775 napisał(a):Nie planuje zakładać dodatkowego subwoofera, zmieniarki czy głośników, zostają tylko fabryczne głośniki.
Ile masz tam głośników? W tylnych drzwiach też są?
maks775 napisał(a):Chciał bym również zapytać jaką ramkę maskującą zakupić aby wyglądało to estetycznie. Nie wiem czy ma to znaczenie ale dodam że środkowa konsola jest srebrna
Wrzuć jej zdjęcie zobaczymy jak to teraz wygląda będzie łatwiej coś podpowiedzieć.
maks775 napisał(a):-czerwone podświetlenie (żeby pasowało do reszty) -USB i AUX, -dobra jakość dźwięku
Myślę ze spokojnie zmieścisz się w budżecie :) Podaj to o co wyżej pytam to coś dobierzemy.
Czytaj więcej: radio-1-din-do-400-500-zl-seat-leon-1-vt113490.htm#postingbox
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

11 Lut 2019, 19:37

Tak, w tylnych też są. Nie jestem pewien jak to jest z tymi głośnikami ale w przednich są chyba po dwa a w tylnych po jednym.
A środek wygląda tak, zdj co prawda z internetu ale to jest to samo (niestety oprócz grzanych foteli :P )
Radio 1 din do 400-500 zł, Seat Leon 1
maks775
Nowicjusz
 
Posty: 49
Zdjęcia: 3
Prawo jazdy: 30 06 1990
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Skoda Felicja
Silnik: 1.3 50KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

24 Wrz 2019, 12:37

Do wymiany radia na 1DIN będzie Ci potrzebna ramka którą z powodzeniem kupisz na allegro np. tu [link do oferty na Allegro wygasł] możesz poszukać koloru srebrnego a jak nie znajdziesz to prosto można ją we własnym zakresie przemalować na ten kolor. Myślę jednak że szara może się lepiej komponować z radiem ale to warto przymierzyć i sprawdzić.

Wygląda ona tak:

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!