Radio panasonic w cinquecento 700....

radio panasonic w cinquecento 700....

18 Cze 2008, 19:04

Otóż mam problem, padło mi radio i kupiłem sobie nowe panasonica. No i myslałem że podłączenie będzie łatwe ale przeliczyłem się. Chodzi oczywiście o zasilanie. Dołączyłem obrazek jaką mam kostke i kable w samochodzie.
W samochodzie mam kable do zasilania takie (czarny, czerwono-zielony i fioletowy) w kostce sa trzy (czarny, czerwony i żółty) i teraz jak to podłączyć..... ?

Image

w poprzednim radiu były dwa wejścia do zasilania:
jeden - czarny był podłączony do czarnego, drugi - fioletowy zwarty razem z czerwono-zielonym do jakiegoś tam juz nie pamietam, a tu dochodzi jakis żółty jeszcze i kompletnie nie mam pomysłu ...
da sie coś z tym zrobić???
miwal17
Nowicjusz

Re: radio panasonic w cinquecento 700....

21 Cze 2008, 00:17

Podłącz tak:

Radio Samochód

czarny czarny
Czerwony Czerwonozielony
żółty Fioletowy

Zółty to podtrzymywanie zasilania więc pewnie u Ciebie w aucie za ten przewód odpowiada fioletowy jesli coś będzie nie tak to napisz.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości
    W przyszłości nie będzie istniał tylko jeden jedyny typ samochodu - formy mobilności będą różne. Dlatego projektanci Audi tworzą nowe koncepcje i kreatywne idee. Zasadniczo, kierują się wytyczną nowoczesnego sportowego ...
    Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...

•  
    • Polaris RZR 800 EFI 4x4 ATV
      Corolla 1966 i modele 11 generacji w wersji japońskiej, amerykańskiej i europejskiej
      Grupowe zdjęcie klubu FC Bayern i Audi
      Men's Day 2009