Radiothompsonic ts250-Jak wyciągnąc z niego bas

Radiothompsonic ts250-Jak wyciągnąc z niego bas

21 Wrz 2010, 18:44

Witam, mam pytanie mam tico i radio thompsonic ts250(na kasety)i chciał bym się dowiedziec jak wyciągna z tego bas bez wzmacniacza(dodatkowe koszty). Chciał bym kupic jakis głosnik basowy który by uciągło to radio bez wzmacniacza(są tekie?). Jeden taki głosnik (skrzynie bym zrobił w własnym zakresie), a drugi oryginalny z auta dla dzwięku. Może ktos cos doradzic? Moze jakis link do głosnika który by działał na tym radiu. Z góry dziękuje za pomoc;)(jak najniższe koszty)Nie chodzi mi o super bas tylko taki zeby było go czuc. W komputerze mam mante 2:1 i głosnik w subwooferze 7 cm i mi to starcza jest troche basu. Cos w tym stylu tylko bez wzmacniacza pod radyjko;d
kakaroto
Nowicjusz

Miejscowość: Jastrybie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Ograniczenia prędkości o których trzeba pamiętać podczas podróży Ograniczenia prędkości o których trzeba pamiętać podczas podróży
    Poruszanie się samochodem wymaga znajomości obowiązujących prędkości, zależnych od rodzajów dróg. Sieć drogowych połączeń w Polsce jest zróżnicowana i często podczas jednej podróży, mamy okazję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Offrołdowy dzień kobiet
      Chevrolet Camaro 4WD TT, silnik 1480KM
      Gokart wyścigowy
      Targi AutoSalon i AutoSerwis