Rejestracja samochodu z niemiec

Rejestracja samochodu z niemiec

13 Cze 2017, 11:58

Witajcie!

Mam kilka pytań odnośnie formalności. Wysłałam wczoraj wieczorem deklarację AKC-u oraz od razu przelew z opłatą. Następnie wniosek o wydanie zaświadczenia o opłaceniu akcyzy. Po jakim czasie można spodziewać się odnotowania wpłaty i zaświadczenia? Jak to jest z opłatą skarbową za zaświadczenie, bo na stronie PUESC nie ma w instrukcji informacji o konieczności jej uiszczenia, a na niektórych stronach jest (a instrukcję mają nieaktualną, podany jest Kraków, a nie Nowy Targ, więc trudno zgadnąć, które informacje są aktualne). No i przy okazji opłaty skarbowej kolejne pytanie.. Na jakie konto je uiszczać? UM w Nowym Targu, czy właściwym miejscowo dla mnie? Strasznie ciężko znaleźć aktualne i sprawdzone informacje na ten temat, więc mam nadzieję, że ktoś doświadczony pomoże ;)
r3turn
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2008
Auto: CORSA

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji
    Toyota stała się pierwszym producentem na świecie, którego roczna produkcja przekroczyła 10 milionów aut. Toyota Corolla – samochód, który zmotoryzował japońską klasę średnią – jest ...
    OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe
    Umowa ubezpieczenia OC standardowo zawierana jest na 12 miesięcy. Są jednak sytuacje, w których właściciel auta może ubezpieczyć pojazd np. na 30 dni. Kto i kiedy może kupić ubezpieczenie krótkoterminowe? Prawo ...

•