Reklama na samochód

17 Mar 2009, 13:03

słuchajcie ja kupilam autko i jestem zadowolona:), płacą mi co miesiąc 700zł, i ta suma prawie pokrywa moja miesięczną ratę kredytu. I tak musiałem kupić, a jak nawet będą płacić 0,5 roku to dostanę 4,200zł, a tak to nie miałbym nic i dostaję tylko za to że jeżdżę z nalepkami.
Jak w danym dniu przyjechac nie mogę to nie ma problemu zebym przyjechała za dzień czy dwa.
kopciuszek-33
Nowicjusz
 
Posty: 5

22 Mar 2009, 21:54

Bardzo dobry sposób na dorobienie pieniędzy. Nie wiedziałem wczesniej o czymś takim i nie spodziewałem się, że płacone jest za to aż 700 złotych miesięcznie.
W razie czego kiedyś może skorzystam :)
mariusz00
Nowicjusz
 
Posty: 4

24 Maj 2011, 09:32

Ja proponuję Państwu zapoznać się z unikalną ofertą firmy Promotional Partners. Znalazłam ich przez przypadek właściwie, ale to co proponują jest na rynku naprawdę innowacyjne. Zajmują się reklamą mobilną na szeroką skalę, działają na terenie całego kraju i są w stanie przygotowac kampanię od początku do końca. Ich glównym atutem jest wynajem aut na potrzeby reklamy. Ich flota regularnie jest aktualizowana o nowe modele pojazdów, najbardziej popularne. Więcej info na promotionalpartners.pl Naprawdę warto!
expertyza
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Zielona Góra