Renault Master - jak zmienić język na polski?

11 Paź 2021, 10:58

Mam Renault Master III (2014) z Niemiec. Czy jest możliwość zmiany języka wyświetlania informacji na desce rozdzielczej na polski? Lub przynajmniej na angielski?
Amur65
Nowicjusz
 
Posty: 12

11 Paź 2021, 11:35

Jest możliwa zmiana i nawet polski z tego co wiem jest dostępny. Musisz tylko podjechać do kogoś kto ma np. Bosch KTS 540.

Samemu mając program Delphi i jakiś interfejs współpracujący z nim powinieneś sam to ogarnąć. Wybierasz samochód następnie deska rozdzielcza i dalej regulacja. Teraz wybierasz z listy funkcję język i taki jak Ci pasuje z dostępnych.

Zobacz jeszcze czy nie masz takiej opcji w menu bo wiem że w Megane III można to było zmienić w ustawieniach bez podłączenia się do OBDII .
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 4421
Zdjęcia: 12

11 Paź 2021, 12:08

Dzięki. Właśnie przeglądam instrukcję ponieważ na razie nie udało mi się wejść do ustawień komputera jeszcze. Ale cieszę się, że się da. Pozdrawiam
Amur65
Nowicjusz
 
Posty: 12

11 Paź 2021, 12:24

Z tego co pamiętam język polski masz w komputerach w Renówce chyba od 2006 roku. Popatrz najpierw w ustawieniach czy nie ma takiej opcji.
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 4421
Zdjęcia: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Porównanie żarówek PY21W chrome do kierunkowskazów - Philips vs Osram
    Kierunkowskazy muszą świecić światłem pomarańczowym ale nie zawsze podoba nam się pomarańczowa poświata w lampie od takiej żarówki i co wtedy możemy zrobić? Wyjściem i rozwiązaniem tego są żarówki tzw. chrome ...
    Kiedy kierowca może używać świateł awaryjnych?
    W jakich okolicznościach kierowca może używać świateł awaryjnych: postój z powodu uszkodzenia pojazdu lub wypadku. Włączanie tych świateł, gdy chcemy zatrzymać się w miejscu niedozwolonym jest niezgodne z obowiązującymi ...

  •