Renault Megane I Cabrio - Karmann pytanie

Renault Megane I Cabrio - Karmann pytanie

10 Wrz 2010, 21:56

Witam,
planuje kupić sobie niedrogi dosyć mlodziezowy samochód mianowicie Renault Megane I Carbio - Karmann benzyna 1.6 116 KM (gdyby ktos nie wiedzial chodzi o cabrio z ta szmata na dachu)
I jako ze bedzie to moj pierwszy samochod, chcialbym zeby nadal sie do jazdy w kazdych warunkach i tu pojawia sie moje pytanie na temat jego :
- jak to jest z dachami w kabrio typu karmann, z tymi szmatami - czy w zime mozna bez problemu jezdzic takim samochodem ? trzyma ciepelko przy ogrzewaniu? szmata nie peka na zimnie ? nie przecieka ? podczas gdy pada deszcz mozna oszalec od dzwieku gdy krople dudnia o szmate na dachu ?
ponadto chcialem zapytac czy ktos wie jak wyglada sprawa z ich ekonomicznoscia ? gdyz wiadomo jako mlody student wolalbym aby "jezdzil niezle, palac malo"
ponadto o ile sie nie myle sa dwie wersje tych megane cabrio ? z siedzeniami z tylu i bez ? zgadza sie ?

z gory dziekuje za info, zwlaszcza zastanawia mnie jak wyglada sprawa z tym dachem podczas zimy, czy mozna uzytkowac czy trzeba garazowac az do letniego sezonu
pozdrawiam!

[ Dodano: 12 Wrzesień 2010, 13:50 ]
bump
naprawde nikt nie mial do czynienia z samochodem cabrio typu karmanna ? nie chodzi jedynie mi o renault, ale o mk np, jakiegokolwiek ze szmata na dachu, jak sie sprawowal w zime czy dalo sie nim jezdzic czy jedynie garazowac kilka miesiecy ......
stoma20
Nowicjusz

Miejscowość: torun

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Latający samochód elektryczny - czy to jest możliwe? Latający samochód elektryczny - czy to jest możliwe?
    Toyota opatentowała nowy projekt latającego samochodu-drona, którego koła mogą pełnić funkcję śmigieł. Pojazd ma mieć napęd elektryczny zasilany bateriami lub ogniwami paliwowymi. Projekt opracowała Toyota Engineering ...
    Podróż Volkswagenem, którego jeszcze nie ma Podróż Volkswagenem, którego jeszcze nie ma
    Fabryka Volkswagena w Wolfsburgu, dział rozwoju technicznego, hala 70 – wjeżdża Golf. W hali nie ma okien, a mimo to samochód porusza się po oświetlonych słońcem ulicach. Tylko że tutaj nic nie jest prawdziwe, ...

•