RENAULT SCENIC RX4

RENAULT SCENIC RX4

15 Wrz 2008, 15:12

CHCIAŁBYM POZNAĆ WASZĄ OPINIĘ NA TEMAT TEGO BOLIDU z góry zaznaczam że w góry ani w błoto się nie wybieram jedynie mam stromy i kręty podjazd do domu, byłem nastawiony już na seata altea opinie znajomych poddaly wątpliwości, auto ma jeździć glównie miasto + trasa, 4x4 okazjonalnie w miarę kłopotów - chyba że uważacie że lepszy łańcuch ( widziałem takie nakładane na kolpak) załatwi sprawę?
cup
Nowicjusz

Re: RENAULT SCENIC RX4

15 Wrz 2008, 20:00

kup łańcuchy :wink:
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia systemów bezpieczeństwa stosowanych w samochodach Historia systemów bezpieczeństwa stosowanych w samochodach
    Temat bezpieczeństwa na drogach jest dużym, cywilizacyjnym wyzwaniem. Na świecie rocznie ginie 1,24 mln osób, dziennie średnio 3 400 osób. Unia Europejska jest mocno zdeterminowana i podejmuje szerokie działania, ...
    Mazda 3 - kompaktowy hatchback do miasta Mazda 3 - kompaktowy hatchback do miasta
    Zainteresowani zakupem Mazdy 3 z automatyczną skrzynią biegów mają do wyboru jedną jednostkę – 120-konny silnik o pojemności dwóch litrów. Według danych producenta jego spalanie wynosi 5,6 l/100 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ford Mondeo kombi
      Stunt motocyklowy, wchodzenie bokiem w zakręt
      BMW, DTM na torze Norisring w Niemczech 2012, 2
      Targi AutoSalon i AutoSerwis