RENAULT SCENIC RX4

RENAULT SCENIC RX4

15 Wrz 2008, 14:12

CHCIAŁBYM POZNAĆ WASZĄ OPINIĘ NA TEMAT TEGO BOLIDU z góry zaznaczam że w góry ani w błoto się nie wybieram jedynie mam stromy i kręty podjazd do domu, byłem nastawiony już na seata altea opinie znajomych poddaly wątpliwości, auto ma jeździć glównie miasto + trasa, 4x4 okazjonalnie w miarę kłopotów - chyba że uważacie że lepszy łańcuch ( widziałem takie nakładane na kolpak) załatwi sprawę?
cup
Nowicjusz

Re: RENAULT SCENIC RX4

15 Wrz 2008, 19:00

kup łańcuchy :wink:
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto
    W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na samochody małe o niskich kosztach eksploatacyjnych, Kia przygotowała wersję "dwupaliwową" najmniejszej pod względem wymiarowym linii Picanto. Debiutująca na 65 frankfurckim Salonie ...
    Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Nissan 350Z
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7