RENAULT SCENIC RX4

RENAULT SCENIC RX4

15 Wrz 2008, 14:12

CHCIAŁBYM POZNAĆ WASZĄ OPINIĘ NA TEMAT TEGO BOLIDU z góry zaznaczam że w góry ani w błoto się nie wybieram jedynie mam stromy i kręty podjazd do domu, byłem nastawiony już na seata altea opinie znajomych poddaly wątpliwości, auto ma jeździć glównie miasto + trasa, 4x4 okazjonalnie w miarę kłopotów - chyba że uważacie że lepszy łańcuch ( widziałem takie nakładane na kolpak) załatwi sprawę?
cup
Nowicjusz

Re: RENAULT SCENIC RX4

15 Wrz 2008, 19:00

kup łańcuchy :wink:
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    Wygląda na to, że właściciele aut Toyoty to ludzie najbardziej lojalni. Przynajmniej wobec swoich samochodów. Portal iSeeCars.com, badający amerykański rynek samochodowy, opublikował listę 15 aut najczęściej posiadanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Nissan 350Z Police
      received 837351286432766