Rozstaw śrub - jak?

Rozstaw śrub - jak?

30 Paź 2018, 19:52

Witam,
Jak mogę sprawdzić ile wynosi rozstaw śrub? Czy można to sprawdzić np. na stronie autocentrum -> dane techniczne i w zakładce felgi odczytać rozstaw czy jest to zmienne?
Filipp25
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Rozstaw śrub - jak?

30 Paź 2018, 19:59

Możesz sprawdzić na popularnych stronach oponiarskich typu oponeo albo sam zmierzyć. Rozstaw śrub tworzy okręg i jego średnia jest rozstawem. Pamiętaj żeby mierzyć od środka otworu.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

30 Paź 2018, 20:07

Mam na sprzedaż koła ze starego samochodu i nie wiem właśnie jaką wartość wpisać. Na autocentrum jak i na oponeo wychodzi, że rozstaw śrub to 5x98. A może być tak, że poprzedni właściciel wstawił np. 5x100 czy ta wartość 5x98 jest zawsze stała?
Filipp25
Nowicjusz

Auto: Nie mam

30 Paź 2018, 20:46

Nie da się mieszać rozstawem śrub, jest jeden niezmienny i nie ma możliwości założenia felg o innym rozstawie
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć rzeczy, o których powinien pamiętać kierowca jesienią Pięć rzeczy, o których powinien pamiętać kierowca jesienią
    W zeszłym roku właśnie w październiku miało miejsce najwięcej wypadków drogowych oraz zginęło w nich najwięcej osób. Wraz z nadejściem jesieni pogarszają się warunki atmosferyczne, a więc i drogowe. W jaki ...
    Manufaktura Car Show 2013 Manufaktura Car Show 2013
    W miniony weekend w Ch Manufaktura można było zobaczyć wydarzenia pod nazwą "Manufaktura Car Show 2013". To propozycja dla miłośników czterech kółek w najróżniejszych odsłonach. W tym roku była to największa ...

•