Samochód dla kobiety 25-35tys

10 Maj 2010, 17:28

Poszukuje jakiegoś auta dla kobiety. W cenie 25-35tys, roczniki tak od 2004 do 2007. Auto średnich gabarytów, koniecznie 5 drzwiowe, moc silnika ma drugorzędne znaczenia. Auto ma służyć do jazdy do pracy na krótkie dystanse. Co polecacie dla kobiety?
Bienek
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Dukla

10 Maj 2010, 19:12

Moja szefowa jeździ C30 i moge śmiało ten samochód polecić, fajny , kobiecy design, zwinny, bezpieczny, wygodny i ekonomiczny.
Przedstawiciel Volvo na Forum
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo
coronil
Początkujący
 
Posty: 127
Miejscowość: Warszawa

10 Maj 2010, 19:20

A moze toyota Yaris? Zwinne auto z dobrym promieniem skrętu kół, wspomaganiem i małymi gabarytami. Idealne do parkowania w mieście. Polecam silnik 1.3 90HP. Bardzo mały bagażnik- to dla kobiety -
UWAGA na yariski po nauce jazdy "L"
Kakameo
Początkujący
 
Posty: 205
Miejscowość: ok. Wadowic
Auto: Seicento 900 41KM

10 Maj 2010, 20:17

toyota yaris bardzo fajne auto dla kobiety, od siebie dodam mazda 3 i mini coopera...
tower
tower
Początkujący
 
Posty: 231
Miejscowość: kalisz

10 Maj 2010, 20:18

Moje propozycje :
Opel Astra III
Fiat Bravo
Peugeot 307
Ford Focus
Czy ciemno, czy jasno płynie muza przez miasto ;)
Fiat Stilo 1.9jtd 115km 2002r
Opel Zafira Tourer 2.0CDTI 165km 2013r
pawel92
Początkujący
 
Posty: 150
Miejscowość: Białogard
Prawo jazdy: 04 03 2010
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Fiat Stilo 3d ,Opel Zafira
Silnik: 1.9jtd,cdti115,165km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

10 Maj 2010, 20:27

Przedewszystkim doradzałbym ci benzynę - do jazdy na krótkie dystense jest lepsza, bo diesle dłużej się nagrzewają, a póki silnik się nie nagrzeje to ma większe spalanie i ogólnie bardziej się zużywa. Poza tym awarie w dieslach są droższe i na ogół częstsze, a skoro nie jeździsz dużo to droższy zakup, większe ryzyko bardziej kosztownej nie są warte tych 2 litrów mniej. Moje propozycje to: (ogłoszenia przypadkowe)
Fiat Bravo II [link do oferty na Allegro wygasł]
Honda Civic VII generacji [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
KIA Ceed [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] (ale szukaj takiej która jest jeszcze na gwarancji - czyli nie ma 150tys. km przebiegu albo gwarancja nie została utracona przez np. niestawienie się na przeglądzie)
Seat Ibiza IV [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Mazda 3 [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
albo trochę mniejsza Mazda 2 [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Toyota Corolla E12 [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 848
Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka

10 Maj 2010, 22:41

Mazda 3 jest trochę za duża, ale ma 5 drzwi. Szkoda, że nie może być 3 drzwiowa, ponieważ w tej cenie od razu bym polecił Mazdę 2, np. [link do oferty na Allegro wygasł] , ewentualnie Swifta: [link do oferty na Allegro wygasł] lub Polo [link do oferty na Allegro wygasł]

Chyba bym się zdecydował na małe Polo. Zdecydowanie wolę japońską motoryzację, ale Polo naprawdę się sprawdza.
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 375
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam

11 Maj 2010, 20:13

Seat Ibiza IV wydaje sie bardzo ciekawa propozycja, macie jakies opinie na temat tego auta?
Bienek
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Dukla

11 Maj 2010, 20:24

Witam!

Moja Ciotka właśńie jest posiadaczką Ibizy IV.naprawdę bardzo fajne autko. Nie pamiętam jaka to jest pojemność ale ma 105 koni.Wystarczająco jak na takie auto. Środek jest bardzo dopracowany.Ona ma wersję Sport z czarnym dachem i czarnymi lusterkami.Auto widziałem na czarnych 16' i tych zwykłych 17' i powiem że auto naprawdę ładnie się prezentuje.Dużo lepiej niż na zdjęciach. Dodam tylko żebyś nie kupowała najubożeszej wersji bo są po prostu brzydkie.


[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]


Taki ma kolor.
Bart258
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: okolice Krakowa