Samochód dla kobiety do 2.5tys zł - Katowice

11 Sie 2016, 11:12

Witam,
niedawno zdałam swoje upragnione prawo jazdy. Już przed zdawaniem uzbierałam sobie trochę pieniędzy na bardzo potrzebny samochód, niestety kilka razy podchodziłam do egzaminu i trochę tych pieniędzy poszło. :angry:
Szukam auta już od 2 miesięcy i marnie mi to idzie. Kilka razy wyjechałam, żeby dowiedzieć się, że auto już zostało sprzedane. Ostatnio jechałam po seicento, gdzie podczas jazdy próbnej bałam się jechać nawet na miejscu pasażera, a auto kosztowało ponad 2,5zł :( Koleżanka doradziła mi to forum, z waszą pomocą kupiła opla tigrę z LPG i już pół roku jeździ bez przygód. Z innych tematów, już wiem w miarę jakich modeli szukać :)
Mój budżet to 2,500zł.
Jestem z Katowic.
Moje wymagania:
-bardzo miłe widziane wspomaganie
-w miarę ekonomiczne

Bardzo proszę o pomoc forumowiczów :D
Pozdrawiam.
Agata1998
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 02 06 2016
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

11 Sie 2016, 19:52

2500zł na samo auto czy auto z pakietem startowym?

Zerknij,sorry że jedno miasto (moje :mrgreen: ) ale dość ciekawe oferty.
[link do oferty na Olx wygasł] - obejrzałbym w pierwszej kolejności.
[link do oferty na Olx wygasł] - od nowości jeżdzi po jednym mieście tylko buda trochę poobijana.
[link do oferty na Olx wygasł]

Tutaj coś pod nosem
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada
    Gdy na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu zdarzy się wypadek, w wielu europejskich krajach kierowcy mają obowiązek utworzyć tzw. korytarz życia (inaczej korytarz ratunkowy), czyli pozostawić wolne miejsce na przejazd ...
    Model hybrydowy BMW ActiveHybrid 3
    Model hybrydowy oparto na BMW 3 Sedan, który jest wzorem łączenia w wyglądzie nadwozia elegancji ze sportowym zacięciem. Zwracające uwagę detale: oznaczenia na słupkach C, na nakładkach progów drzwiowych, specjalne ...