Samochód dla kobiety

14 Mar 2011, 18:44

Witam. Moja mama chce sobie za niedługo kupić nowe używane auto. Co byście mi doradzili, mając na uwadze następujące wytyczne:

1. Kwota około 20 tys
2. W miarę ekonomiczne i z w miarę tanimi częściami
3. Zgrabne, średniej wielkości, raczej hatchback lub compact. Może być też jakiś krótszy sedanik
4. Odpadają : BMW, Audi, Mercedes.

Dzięki za pomoc
madritista91
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: j-bie

14 Mar 2011, 20:32

Gigantyczny wybór...
Za tę kasę można kupić małe auto w naprawdę dobrym stanie.
Ze swej strony i ...ze względu na wszystko proponuję popularne auto...
Zawsze to normalne koszty utrzymania i napraw.
Jaki konkretnie model się mamie spodoba,to warto takiego szukać.
Oczywiście można mówić ,że ten ma kupić albo tamten ale nie wiemy nadal co się mamie podoba..?
Tak więc może mama coś wybierze ,a my zrecenzujemy..? Tak będzie lepiej,bo na razie temat jest za ogólny. :wink:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

14 Mar 2011, 20:39

Znajomy od 2 miesięcy nie może sprzedać, sam nie wiem czemu. Auto pod względem technicznym idealne. Zszedł z ceny 3 tysiace. Jeśli już ktoś dzwoni to handlarze i są to telefony w stylu "daje 15".
[link do oferty na Allegro wygasł]
Colt cz3;)
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

14 Mar 2011, 20:58

Może Panda?
MlodyBarney
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: Chorzów

14 Mar 2011, 21:01

Jej się podoba np. Grande punto, seat cordoba. Ja bym jej proponował jednak coś mniej wysokiego (garbatego). Tutaj jak dla mnie świetnym wyborem jest Nissan Almera, w hatchbacku czy compakcie. Ładny, mały i zgrabny, samochód w kobiecym stylu :) A wy jakie macie propozycje? Ma być ekonomiczne, do 20 tys, z tanimi częściami i takie żeby dobrze się parkowało :P
madritista91
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: j-bie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi SQ5 TDI - silnik V6 diesel Biturbo o mocy 313 KM
    Silnik 3.0 TDI z podwójnym turbodoładowaniem generuje olbrzymią moc 230 kW (313 KM), a jego maksymalny moment obrotowy wynosi 650 Nm i jest dostępny od 1450 do 2800 obr/min. Audi SQ5 TDI dostępne jest na rynku od 2013 ...
    Porsche 918 Spyder hybrid - 2,6 sek., 887 KM
    Niemcy postanowili zaproponować światu jeden z najmocniejszych układów hybrydowych. W przypadku zaprezentowanego w 2010 roku na Salonie Samochodowym w Genewie i wprowadzonego do sprzedaży w 2013 roku modelu 918 Spyder, ...