Samochód dla kobiety

Samochód dla kobiety

14 Mar 2011, 18:44

Witam. Moja mama chce sobie za niedługo kupić nowe używane auto. Co byście mi doradzili, mając na uwadze następujące wytyczne:

1. Kwota około 20 tys
2. W miarę ekonomiczne i z w miarę tanimi częściami
3. Zgrabne, średniej wielkości, raczej hatchback lub compact. Może być też jakiś krótszy sedanik
4. Odpadają : BMW, Audi, Mercedes.

Dzięki za pomoc
madritista91
Nowicjusz

Miejscowość: j-bie

Re: Samochód dla kobiety

14 Mar 2011, 20:32

Gigantyczny wybór...
Za tę kasę można kupić małe auto w naprawdę dobrym stanie.
Ze swej strony i ...ze względu na wszystko proponuję popularne auto...
Zawsze to normalne koszty utrzymania i napraw.
Jaki konkretnie model się mamie spodoba,to warto takiego szukać.
Oczywiście można mówić ,że ten ma kupić albo tamten ale nie wiemy nadal co się mamie podoba..?
Tak więc może mama coś wybierze ,a my zrecenzujemy..? Tak będzie lepiej,bo na razie temat jest za ogólny. :wink:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

14 Mar 2011, 20:39

Znajomy od 2 miesięcy nie może sprzedać, sam nie wiem czemu. Auto pod względem technicznym idealne. Zszedł z ceny 3 tysiace. Jeśli już ktoś dzwoni to handlarze i są to telefony w stylu "daje 15".
[link wygasł]
Colt cz3;)
JerzyB333
Stały forumowicz

Miejscowość: ZZZZ

14 Mar 2011, 20:58

Może Panda?
MlodyBarney
Początkujący

Miejscowość: Chorzów

14 Mar 2011, 21:01

Jej się podoba np. Grande punto, seat cordoba. Ja bym jej proponował jednak coś mniej wysokiego (garbatego). Tutaj jak dla mnie świetnym wyborem jest Nissan Almera, w hatchbacku czy compakcie. Ładny, mały i zgrabny, samochód w kobiecym stylu :) A wy jakie macie propozycje? Ma być ekonomiczne, do 20 tys, z tanimi częściami i takie żeby dobrze się parkowało :P
madritista91
Nowicjusz

Miejscowość: j-bie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...
    Toyota Auris Touring Sports pierwsze w pełni hybrydowe kombi Toyota Auris Touring Sports pierwsze w pełni hybrydowe kombi
    Podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie Toyota zaprezentuje Aurisa Touring Sports, czyli odmianę kombi kompaktowego modelu, którego druga generacja z sukcesem zadebiutowała w Europie na początku 2013. Przywrócenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI