Samochód do 10 tyś - preferencje w temacie

Samochód do 10 tyś - preferencje w temacie

09 Sie 2012, 19:07

Witam. Moja mama zamierza kupić samochód za około 10 tysięcy złotych, ma już ofertę Skody Fabi od znajomej z pracy, auto jest bardzo zadbane, posiadał je wojskowy więc pewnie nigdy nie przekroczyło "setki".
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Mi się osobiście nie podoba, jak dla mnie w tej cenie można znaleźć "świeższy" samochód. Preferencje już są wybrane w tym linku:
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Jednak ja nie posiadam specjalnie dużej wiedzy motoryzacyjnej i prosiłbym o pomoc w wybraniu odpowiedniego samochodu. Matka ma 35 lat, samochód nie ma być rodzinny, dodatkowo auto nie może być białe ani czerwone :) Najlepiej żeby części nie były za drogie oraz auto było w pobliżu województwa dolnośląskiego. Co do marki to nie mam jakichś specjalnych życzeń. Wiem że na allegro jest 177 stron aukcji, lecz na pewno macie jakąś listę sprawdzonych wozów ;) Z góry dziękuję za pomoc.

@EDIT

Pofatygowałem się i stworzyłem krótką listę samochodów które przykuły moją uwagę:

Jeśli to możliwe prosiłbym o polecenie jakiegoś samochodu, chodzi mi głównie o wymienione niedawno części, mały koszt eksploatacji itp.
TrueFaith
Nowicjusz

Re: Samochód do 10 tyś - preferencje w temacie

10 Sie 2012, 12:03

@Odświeżam temat jeśli można.

Znalazłem Lagunę II w dobrym stanie, wykończenie skóra, sekwencyjny gaz, przebieg 160 tyś itp. za 11 tysięcy, co sądzicie o tym samochodzie ?
TrueFaith
Nowicjusz

Re: Samochód do 10 tyś - preferencje w temacie

10 Sie 2012, 21:24

odpusc lagune, jezeli ma pewna opcje fabie to niech bierze, bardzo dobre, tanie w utrzymaniu auto ktore pozniej latwo sprzedac, w dodatku dobrze trzyma cene
Nethan
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 01 01 2009
Auto: s4
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...
    Ferrari F355 Challenge czerwona bestia Michała Wiśniewskiego Ferrari F355 Challenge czerwona bestia Michała Wiśniewskiego
    Czerwona bestia Michała Wiśniewskiego na Tuning Show 2013 w Krakowie! W 10 sekund osiąga prędkość 160 km/h. 380 włoskich koni mechanicznych pozwala mu rozbujać się nawet do 295 km/h! Prawdziwy demon szos – czerwone ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI