Samochód do 10 tyś - preferencje w temacie

09 Sie 2012, 19:07

Witam. Moja mama zamierza kupić samochód za około 10 tysięcy złotych, ma już ofertę Skody Fabi od znajomej z pracy, auto jest bardzo zadbane, posiadał je wojskowy więc pewnie nigdy nie przekroczyło "setki".
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


Mi się osobiście nie podoba, jak dla mnie w tej cenie można znaleźć "świeższy" samochód. Preferencje już są wybrane w tym linku:
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


Jednak ja nie posiadam specjalnie dużej wiedzy motoryzacyjnej i prosiłbym o pomoc w wybraniu odpowiedniego samochodu. Matka ma 35 lat, samochód nie ma być rodzinny, dodatkowo auto nie może być białe ani czerwone :) Najlepiej żeby części nie były za drogie oraz auto było w pobliżu województwa dolnośląskiego. Co do marki to nie mam jakichś specjalnych życzeń. Wiem że na allegro jest 177 stron aukcji, lecz na pewno macie jakąś listę sprawdzonych wozów ;) Z góry dziękuję za pomoc.


@EDIT

Pofatygowałem się i stworzyłem krótką listę samochodów które przykuły moją uwagę:

Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


Jeśli to możliwe prosiłbym o polecenie jakiegoś samochodu, chodzi mi głównie o wymienione niedawno części, mały koszt eksploatacji itp.
TrueFaith
Nowicjusz
 
Posty: 13

10 Sie 2012, 12:03

@Odświeżam temat jeśli można.

Znalazłem Lagunę II w dobrym stanie, wykończenie skóra, sekwencyjny gaz, przebieg 160 tyś itp. za 11 tysięcy, co sądzicie o tym samochodzie ?
TrueFaith
Nowicjusz
 
Posty: 13

10 Sie 2012, 21:24

odpusc lagune, jezeli ma pewna opcje fabie to niech bierze, bardzo dobre, tanie w utrzymaniu auto ktore pozniej latwo sprzedac, w dodatku dobrze trzyma cene
Nethan
Początkujący
 
Posty: 124
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 01 01 2009
Auto: s4
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...