Samochód, klasa średnia wyższa

17 Wrz 2008, 18:15

Interesuje mnie samochód klasa średnia wyższa.
Cena do 45 tys. zł
bezwypadkowy, model mało awaryjny, dobrze wyposażony (klimatyzacja automatyczna, ESP), z niewielkim przebiegiem najlepiej z książką serwisową.

Jaki model polecacie?
Może macie jakieś propozycje ofert znalezionych w internecie

Zastanawiałem się nad passatem ale jest dla mnie za niski, z tyłu dotykam głową do sufitu a z przodu "szuram" włosami po suficie

Czekam na odpowiedź
pawleryb
Nowicjusz
 
Posty: 49

17 Wrz 2008, 18:28

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] <---- sam za niedługo taką będę miał

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

pomyśl jeszcze nad mazda 6 albo nad jakimś suvem jeśli chcesz wielki samochód


*ogłoszenia to tylko przykłady
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 252

17 Wrz 2008, 18:36

Dzięki wielki, nie potrzebuje SUV-a, siedziałem np. w vectrze c i spokojnie miałem jeszcze miejsce nad głową dlatego wstępnie jestem zainteresowany vectrą, jakieś opinie na temat tego samochodu?
pawleryb
Nowicjusz
 
Posty: 49

17 Wrz 2008, 18:41

opinie mogę ci dostarczyć w następnym tygodniu , w poniedziałek powinienem mieć vectrę z 2005 roku na "nowych lampach" z silnikiem 1.9 150 km

P.S na sprzedaż będzie :)
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 252

17 Wrz 2008, 18:53

Passat i vectra jest klasa średnia, nie średnia wyższa. Możesz poszukać czegoś z właśnie wyższej - Audi A6, BMW 5, Mercedes E.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

17 Wrz 2008, 22:10

Ostatnio edytowany przez marcinx26 17 Wrz 2008, 22:27, edytowano w sumie 2 razy
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 252
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Prius Plug-in Hybrid kontra Chevrolet Volt
    Amerykańskie media motoryzacyjne pilnie śledziły pod koniec roku walkę o pierwsze miejsce w segmencie hybryd plug-in. Od 2010 roku najpopularniejszą hybrydą ładowaną z gniazdka w USA był Chevrolet Volt, ale to się zmieniło ...
    Jakie powinny być nawyki dobrego kierowcy?
    Mianem dobrego kierowcy określamy osobę która stara się popełniać jak najmniej błędów podczas prowadzenia i użytkowania auta. Taki kierowca powinien również dbać o swoje auto i regularnie poddawać je ...

17 Wrz 2008, 22:17

Tobie się pomyliło

[link do autocentrum.pl wygasł]
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

17 Wrz 2008, 22:28

dobra powiedzmy że google mnie okłamały

a co to ma za znaczenie jakiej klasy jest vectra ?? jeśli mu pasuje i spokojnie się w niej mieści to po co mu większe ( droższe) ?
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 252

17 Wrz 2008, 23:06

Bo może też je weźmie pod uwagę, poza tym chciałem wyprowadzić z błędu i tyle :)
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

04 Paź 2008, 13:51

marcinx26 napisał(a):opinie mogę ci dostarczyć w następnym tygodniu , w poniedziałek powinienem mieć vectrę z 2005 roku na "nowych lampach" z silnikiem 1.9 150 km

P.S na sprzedaż będzie :)


A mógłbyś opisać ten samochód, będę wdzięczny
pawleryb
Nowicjusz
 
Posty: 49

04 Paź 2008, 15:53

no co mogę powiedzieć .. jeździ się świetnie , 150 koni daje niezłego kopa , siedzenia są wygodne a samochód dobrze trzyma się drogi , wykończenia są dobrej jakości , co do bezawaryjności dużo nie powiem bo mam ja tylko tydzień , komputer pokazuje spalanie 6,5-7 l przy średnio- agresywnej jezdzie
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 252

04 Paź 2008, 17:15

marcinx26 napisał(a):no co mogę powiedzieć .. jeździ się świetnie , 150 koni daje niezłego kopa , siedzenia są wygodne a samochód dobrze trzyma się drogi , wykończenia są dobrej jakości , co do bezawaryjności dużo nie powiem bo mam ja tylko tydzień , komputer pokazuje spalanie 6,5-7 l przy średnio- agresywnej jezdzie


Czyli to samo co w każdym nowszym aucie klasy średniej...
Opisz, co Cię pozytywnie zaskoczyło a co wkurzyło.
Mnie w vectrze C potężnie wkurza sterowanie elektrycznymi szybami i zawiedziony byłem bagażnikiem...
Tył wygląda jak przeszczepiony z Transita, otwierasz klapę a tu niczym nie wyróżniający się bagażnik klasy średniej...


Zorientuj się w maździe 6, świetne autko ;)
zupazkota
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 219
Miejscowość: GOP

04 Paź 2008, 17:22

tak sterowanie szyb jest trochę dziwne , ( sa6 czy 4 przycisków i dokładnie nie wiem poco) , irytuje mnie tez trochę sterowanie klimtronikiem , podoba mi się bardzo deska , jest taka fajnie masywna :) ale tak porządnie to mnie nic nie wkurzyło , na bagażnik za bardzo uwagi nie zwracam
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 252

04 Paź 2008, 17:29

Wygląd desek w oplach to moim zdaniem jest wielkie niedomówienie, ale to kwestia gustu...

Jeszcze radio mnie konkretnie wkurzyło...
W aucie za 100tyś PLN coś, co miało już przebicie a jeszcze silnika nie zagłuszyło...
zupazkota
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 219
Miejscowość: GOP