Samojezdny powerbank

14 Maj 2021, 18:34

Use case 1: zwykły samochód, jeżdżenie po mieście, auto garażowane, firma daje darmową ładowarkę elektryczną.

Use case 2: 20km za miasto, wyciągam składany stolik, podłączam zasilanie do serwera w bagażniku, podłączam laptopa pod trackera, baterie do drona pod ładowarkę i mam mobilne centrum kontroli lotów i polowy warsztat.

Zasadniczo szukam auta elektrycznego które da mi wyjście najlepiej AC out 2kW, i/lub DC out (24-60V) 1KW. W sumie to idiotycznie oczywiste że samochód elektryczny, będąc konstrukcyjnie baterią z kółkami, powinien mieć możliwość wyprowadzenia zasilania do arbitralnych urządzeń.

Istnieje coś takiego (oprócz zapowiadanego cybertrucka) czy raczej trzeba kombinować z patentami na istniejących elektrykach?

Zostaje zawsze też generator, ale głośne to i śmierdzi.
8rOFchrupkuff
Obserwowany
 
Posty: 1

15 Maj 2021, 18:05

Hybryda: Ford F150. Ale raczej trudno będzie dostać takie auto w Polsce.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


Zadzwoń do Forda może mają jakiś odpowiednik na Europe.
NikoRo
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Przyszłe klasyki, które dziś kupisz w salonach to współczesne klasyki
    Znasz to uczucie, gdy na drodze mija Cię samochód, który wcale nie wygląda tak staro, a jego zderzaki zdobią żółte tablice rejestracyjne ? Tak, upływ czasu jest nieubłagany nawet dla prawdziwych motoryzacyjnych ...
    Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła
    Doskonałe właściwości jezdne, zwinność i stabilność w każdym terenie – to przyczyny sukcesu rynkowego systemu BMW xDrive. BMW stale poszerza ofertę samochodów z inteligentnym napędem na cztery koła: tylko w ciągu ...

  •