Seat ibiza- zimny podmuch na nogi

Seat ibiza- zimny podmuch na nogi

20 Lis 2018, 12:20

Witam,
Mam Seata Ibize III 1.4 2003 rok. Problem następujący:
po stronie pasażera z przodu ciągle jest zimny podmuch na nogi. Bez znaczenia czy ustawię ogrzewanie na maxa czy klimatyzację. Zwiększa się jeśli podkręcę intensywność. Wyłączenie/włączenie " nadmuchu na nogi" nic nie zmienia.
Dodatkowo klimatyzacja dziwnie działa- przy włączonym "obiegu zamkniętym" funkcjonuje zgodnie z natężeniem. Gdy jednak jest wyłączony- działa jak chce- czasem mocniej czasem słabiej. Gdzie może być problem? Nabijana była, niby szczelna też jest.

Dodatkowo ostatnio pojawiło się dziwne "odbijanie z lewej strony z tyłu przy wpadaniu w dziury, czasem przy przyspieszaniu około 2krpm. Co to może być?
Dzięki :)
olaf557
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 22 10 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    5 najczęstszych usterek zimowych 5 najczęstszych usterek zimowych
    Ujemne temperatury, śnieg, wilgoć i sól na drogach. Zima to czas szczególnie trudny dla kierowców oraz ich samochodów. Mimo łagodnego początku sezonu, w najbliższym czasie pojawią się warunki rzutujące ...
    Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa
    Po torze testowym amerykańskiego Toyota Research Institute (TRI) jeździ biały Lexus LS 600hL z kamerami na dachu. Obecność licznych czujników nie dziwi – to w końcu samochód doświadczalny. Pewną konfuzję ...

  •