SEAT LEON TDI 170KM nowy model

14 Lip 2008, 10:47

co sadzicie o tym aucie? mam zamiar kupis takiego leona ale nie znam zadnej osoby ktora moze powiedziec cos wiecej na temat tego samochodu. szukam auta w miare szybkiego z silnikiem diesla. Czy ten seat jest wart ceny jak jest na naszym rynku? a moze macie jakies propozycje? pozdrawiam :D
weesy
Nowicjusz
 
Posty: 4

14 Lip 2008, 13:31

2.0 TDI 170KM, chyba jeszcze wersja na pompowtryskiwaczach charakteryzuje się dość niską kulturą pracy i w miarę przyzwoitym spalaniem (jak na tą moc), silniki TDI mają też sporą turbodziurę (jeżeli lubisz nagły przyrost mocy to polubisz to). Ogólnie auto bardzo ładnie wygląda i dobrze się prowadzi. Choć dla mnie to już tzw odgrzewanie starego kotleta. Większość Seatów z przodu ciężko rozróżnić, co nie do końca mi się podoba.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 330
Miejscowość: Wałbrzych

14 Lip 2008, 14:36

Jest dokladnie jak piszesz z tym przodem w Seacie , leon altea i toledo maja zupelnie bardzo podobne sylwetki przodu. W gre wchodzi tylko diesel i mysle ze jednostka napedowa jaka jest zamontowana w tym aucie jest jednostka troszeczke przestarzala ale jest malo awaryjna z tego co czytam na roznych forach. Mysle ze to dobry wybor za w miare przystepna cene. Moze macie jakies inne propozycje aut o podobnej stylistyce i w dieslu
weesy
Nowicjusz
 
Posty: 4

14 Lip 2008, 15:35

Na myśl przychodzi mi tylko Fiat Bravo 1.9 Multijet 150KM. Dla mnie piękne auto z bardzo dobrym silnikiem. Przypuszczam, że trochę tańsze od od Seata.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 330
Miejscowość: Wałbrzych
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LFA
    Jeden z najlepszych supersamochodów w historii, z wyjątkowym silnikiem V10, którego brzmienie zachwyciło cały świat - Lexus LFA aż prosił się o odmianę cabrio albo chociaż targa. I faktycznie inżynierowie japońskiej ...
    Wyższy poziom bezpieczeństwa od Volvo
    Wraz z debiutem w Genewie nowego Volvo V40, po raz pierwszy zaprezentowano innowacyjne rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa biernego – poduszkę powietrzną chroniącą pieszego. Jednak to nie wszystko. Właśnie przedstawiono ...