Silnik gaśnie Bmw 318 N42 2001

Silnik gaśnie Bmw 318 N42 2001

28 Sie 2014, 20:11

(Bmw 318 N42 2001)
Witam!
Mam pytanie..Czy po odłączeniu czujników położenia wałka rozrządu auto odpali?
Auto gaśnie mi podczas jazdy.Jak się zagrzeje to nie ma mocy.Wymieniłem czujniki położenia wałka na używane(orginalne)bo wyskakiwały błędy.Po wymianie błędy dalej się pokazują na wydechowym,po dniu jazdy a po tygodniu mam trzy błędy w tym czujnik położenia wału korbowego i dwóch rozrządu.Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.
Czy to czujnik wału może padać?

Proszę o rade.
Adam19857
Obserwowany

Auto: bmw

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...
    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009