Skoda octavia 2 centralny zamek a rozładowany akumulator

Skoda octavia 2 centralny zamek a rozładowany akumulator

26 Maj 2018, 20:22

Witam, moja kobieta po ostatniej podróży postanowiła nie gasić świateł postoju w samochodzie czego rezultatem jest rozładowany akumulator i niemożność dostania się do środka co się wiąże z brakiem otworzenia maski i podpięcia akumulatora, czy jest jakiś sekretny sposób o którym nie wiem który pozwoli mi otworzyć auto jakkolwiek od zewnątrz?
Czy podpinając się do wtyczki od haka popłynie przez auto prąd?
Skoda octavia 2 2.0 FSI 2004
Z góry dziękuję za pomoc.
gr0baz
Obserwowany

Auto: Skoda Octavia 2
  • Re: Skoda octavia 2 centralny zamek a rozładowany akumulator

26 Maj 2018, 21:23

A nie masz kluczyka awaryjnego? Kostką od haka chyba nie podasz prądu tak żeby centalny zadziałał, a może :?: :|
    Fajna sztuka do sprzedania
    a6-c4-2-6-v6-do-sprzedania-vt108450.htm
    Kao
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
    Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
    Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Funkcja automatycznej jazdy w korkach Audi AI Funkcja automatycznej jazdy w korkach Audi AI
    Prezentując funkcję automatycznej jazdy w korkach Audi AI, cztery pierścienie pokazały pierwszy na świecie system umożliwiający zautomatyzowaną jazdę na poziomie 3. Podczas jazdy w korku lub w powolnym ruchu na autostradzie, ...
    Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • EMS Brussels
      Mercedes G Wolf 250GD Muzeum Techniki Wojskowej "GRYF"
      Rajd Polski, Skoda Fabia Super 2000, 2
      Limo Bich- arcaro