Spodziewamy się trojaczków - jakie auto ?

24 Lut 2017, 21:43

Witam. Piszę z nietypowym zapytaniem.
Spodziewamy się z żoną zaniedługo trojaczków 8)

Pytanie jest następujące: jaki samochód pomieści 3 foteliki w 2 rzędzie ? Moje inne wymagania to 3 rząd foteli żeby można było zabrać np. rodziców ze sobą, oczywiście najlepiej aby ten ostatni rząd był chowany i w razie potrzeby można go rozłożyć.
Następne kryterium - do bagażnika musi wejść wózek + jakieś potrzebne bagaże. Wózek, wiadomo, rozłożony na części pierwsze. Ot, taki: http://www.babyactive.pl/2013/08/trippy-wozek-dzieciecy-dla-trojaczkow/

Chcę przeznaczyć około 15.000 zł. Rocznik możliwie jak najmłodszy jak za tę cenę. Najlepiej benzyna + LPG, ale dieslem w ostateczności, jeśli nie jest awaryjny nie pogardzę.

Aktualnie wozimy się Laguną II 2.2dCi 2002r i drugi raz bym złomu nie kupił - kupiona za 6500, włożone 2 tyle chwilę po zakupie w remont motoru.

Mam okazję kupić sprowadzoną z Francji Zafirę B 2006r, 1,9 CDTI 7 osobowa, z oryginalnym przebiegiem 150.000km za 14.000zł. Wiem co jest z autem - bylo lekko klupniętę w tył i przód dobił ( w takim stanie przywieziona - u nas nie jeździła) - ma wymienione zderzaki przód tył. Auto raczej pewne ale pytanie jest takie - czy Zafira sprosta tym wymaganiom ?

Nie chcę kupować autobusu - dla żony Laguna jest już za duża więc muszę jakoś wypośrodkować to wszystko :)
Dzięki z góry :)
patrollooss
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 25 06 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Laguna II Ph I
Silnik: 2.2dCi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

24 Lut 2017, 22:25

Najkorzystniej będzie jak żonę przestawisz na większe auto typu van bo później będziesz marudził że wraz się nie mieścicie.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16212
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4