[2018] Toyota Auris III

[2018] Toyota Auris III

06 Mar 2018, 21:16

Toyota zaprezentowała nowego Aurisa. Z wyglądu wg mnie jest progres nie tylko w porównaniu z poprzednikiem ale też z poprzednikiem poprzednika :)
Kolejnym znakiem czasu jest to, że nie będzie w ofercie diesli. Coraz więcej producentów rezygnuje z tego rodzaju napędu.
Potwierdzone są 1,2 Turbo o mocy 116KM oraz dwie hybrydy. Pierwsza konfiguracja taka jak w C-HR i Priusie 1,8 122KM. Druga to 2,0 180KM. Niestety dla niektórych dalej przekładnia CVT zamiast klasycznej.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jak na Toyotę wygląda wg mnie całkiem całkiem. Czekam na jakieś fotki wnętrza :sly:

źródło: carscoops.com
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 396
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS200 / Honda Civic VIII
Silnik: 2.0 / 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

Re: [2018] Toyota Auris III

15 Mar 2018, 17:26

Wreszcie jakieś nowoczesne kształty. Lampy po prostu miazga. Ja tam lubię takie odważne linie.
dreamer
Początkujący

Zdjęcia: 36
Prawo jazdy od: 22 01 2013
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Volkswagen Jetta
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to F Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to "F"
    Był rok 2006 i od premiery Lexusa IS drugiej generacji minęło kilka miesięcy. Dlaczego zatem Lexus testował nowego IS-a skrytego pod kamuflażem? Dziennikarze motoryzacyjni zauważyli, że coś się święci, kiedy zaczęły się ukazywać ...
    Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów - gwiazdki dla samochodu Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów - gwiazdki dla samochodu
    Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa na drogach wymaga szerokiego frontu przedsięwzięć. Producenci samochodów od samego początku starali się podejmować działania, które zwiększą bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. ...

•  
    • Blue Thunder - Monster Truck
      Skoda Superb Kombi, tylna kanapa, 2013
      Opel Frontera pokonany przez błoto, 2
      Skoda Yeti Outdoor, tył