Sportowy samochód do 3,5tys!

26 Cze 2010, 21:24

Jak nie produkowali,to Polo to jest Polo II które było produkowane w latach 1981-1990.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Cze 2010, 11:10

Mi sie podoba najbardziej civic i ta calibra;p ale np spalanie civica 1,5 ile by wynosilo?? i calibry 2.0??
Jacu69
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Tarnów

27 Cze 2010, 11:38

ja mysle ze civic 7-8 l a calibra okolo 10 pewnie
domols1
Początkujący
 
Posty: 74
Miejscowość: Sulechów
Prawo jazdy: 01 01 2001

27 Cze 2010, 17:30

civic 1,5 chyba dobrze chodzi?? ma na pokladzie 101km wiec mysle ze jakis bucik nawet jest
Jacu69
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Tarnów

27 Cze 2010, 17:44

Żelazko 1.5 ma 90km i w miarę się zbiera spod świateł, do miasta styknie mocy.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

27 Cze 2010, 20:06

Zależy jeszcze o którą generacja chodzi bo jeśli mowa o Civicu V generacji to za te pieniądze zapomnij.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...
    Największe mgły występują w październiku i listopadzie
    Zgodnie z danymi Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Polsce notuje się rocznie średnio 54 dni z mgłą, a najwięcej takich dni występuje najczęściej w październiku i listopadzie. Stacjami synoptycznymi, na których ...

29 Cze 2010, 17:22

jak nie kupie ?? [link do oferty na Allegro wygasł]
Jacu69
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Tarnów

29 Cze 2010, 17:37

Na zdjęciach zawsze będzie wyglądało ok ale jedż zobacz je sobie w realu.Wogóle większość Civiców V gen do 4tys.zł to zajechane szroty.Ta z linku ma inny odcień lakieru drzwi kierowcy a tylnego błotnika po tej samej stronie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

29 Cze 2010, 18:27

No, to jest właśnie typowe myślenie polaka. "Jak nie kupie jak na Allegro po tyle stoi?". Właśnie dlatego wydaje się ludziom, że auta w miarę dobrym stanie są jakieś przesadnie drogie, bo przecież taki sam na Allegro jest o wiele tańszy... Ostatnio nawet mi kumpel powiedział, że za 2,5 tyś on ma zamiar kupić Golfa III.

Moim zdaniem nie ma już co kombinować. Znajdź cokolwiek w dobrym stanie, a będzie dobrze.
Frugo
Początkujący
 
Posty: 122
Miejscowość: Wrocław

29 Cze 2010, 18:46

Rozmawiałem przed chwilą ze znajomym,zaczął mi opowiadać ze jakiś jego kolega kupił sobie Civica V gen z 93roku za 3tys.zł a ten mu tekstem że na złomie lepsze stoją bo w kiepskim stanie ponoć jest :mrgreen: i podpisuje sie po tym co napisał Frugo znajdz w tej cenie auto które jeżdzi (które jest w jak najlepszym stanie) bo w tej cenie nie ma co sie rozglądać za wszelkiego rodzaju Civicami,Calibram,Golfami itp.,w tej cenie najbardziej liczy sie stan auta a nie rocznik.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

01 Lip 2010, 15:04

moze zaczekam sobie do stycznia i za 5tys moze kupi civica coupe 1,5 z 94' heh..
Jacu69
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Tarnów

01 Lip 2010, 15:40

Jeśli Ci sie nie śpieszy to poczekaj bo za 5tys znajdziesz już Civica V w db stanie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Lip 2010, 01:00

Jacu69 napisał(a):moze zaczekam sobie do stycznia i za 5tys moze kupi civica coupe 1,5 z 94' heh..

Oj coś mi się zdaje, że nie bardzo znasz realia kupowania 15-20 letniego Civica.

Na coupe to sobie uszykuj co najmniej 9000zł, a może trafi się egzemplarz który przez dłuższy czas nie sprawi większych problemów oraz będzie w miarę trzymał seryjną moc i osiągi. Może nawet uda się fuksem taniej, po negocjacjach (choć wątpię). Ale za 5000zł... hmm, np. ja nie odważyłbym się kupować jakiegokolwiek Civica 5-generacji za takie pieniądze, szczególnie coupe, bo to byłaby skarbonka bez dna. Już bardziej celował bym w "żelazko" (4-gen.) 1.3-1.5L, do 5000 zł może dałoby radę się zmieścić ze wszystkimi opłatami za ubezpieczenie i rejestrację, a może nawet zostałoby coś na ewentualną wymianę jakichś tam części eksploatacyjnych, jeśli byłaby taka potrzeba.
Ale to tylko moje zdanie. Z resztą, z roku na rok coraz trudniej jest trafić na zadbanego Civica z 4-5 generacji, co w sumie jakoś specjalnie dziwne nie jest, niestety.

Tak trochę z innej beczki, ludzie czasami myślą, że wszystko co japońskie to magiczne i się nie psuje :) więc można kupować za "grosze".
Ależ psuje się i to bardzo, tak samo jak wszystko inne co jest katowane przez 80% swojego żywota. A tak jest w przypadku popularnych, starszych japońskich samochodów, którymi jeżdżą prawie wyłącznie młodziaki i serwisują je czasami drutem i młotkiem :lol:

Tak czy inaczej, powodzenia.
Ktoś powinien usunąć internet i stworzyć go od nowa.
Hardaway
Początkujący
 
Posty: 118
Zdjęcia: 21

02 Lip 2010, 11:02

Nie przesadzajmy znowu,na dobry egzemplarz Civica V gen trzeba mieć z 5koła.Ostatnio będąc z kumplem w jednym komisie u mnie na mieście stał własnie Civic V,92rok,piękny niebieski kolorek,za 4500zł i widać było że naprawde był uszanowany.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Lip 2010, 12:07

Dlatego napisałem, że to tylko moje zdanie. Bo ja rok temu szukałem 5-gen. i wiem na co trafiałem.
Mechanikiem niestety nie jestem, więc szukam doinwestowanych i zadbanych sztuk :)
Ktoś powinien usunąć internet i stworzyć go od nowa.
Hardaway
Początkujący
 
Posty: 118
Zdjęcia: 21