Sprawdzenie ogłoszeń Opla Corsy i Volvo S60

Sprawdzenie ogłoszeń Opla Corsy i Volvo S60

11 Mar 2019, 13:28

Witam, chciałbym kupić Opla Corsę, mam na oku 2 ogłoszenia, mógłby ktoś na nie rzucić okiem czy nie są podejrzane? [link wygasł]
[link wygasł]

[link wygasł] Orócz tego znalazłem fajne Volvo dużo tańsze od tych Opli ale czy nie za tanie?
[link wygasł] Byłem sprawdzić każde i nie widzę ani nic nie znalazłem złego w tych autach. Ale ja się też mało znam. Te czerwone miało jedynie odkręcane przednie błotniki
Szaikan
Nowicjusz

Re: Sprawdzenie ogłoszeń Opla Corsy i Volvo S60

15 Mar 2019, 11:22

Chyba z linkami do samochodów jest coś nie tak.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 40
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

Re: Sprawdzenie ogłoszeń Opla Corsy i Volvo S60

15 Mar 2019, 11:44

Bo prawdopodobnie sprzedane i ogłoszenia zdjęcie. Ja też już kupiłem samochód więc temat nie aktualny ;)
Szaikan
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak spać podczas wyprawy samochodowej? Jak spać podczas wyprawy samochodowej?
    Wyjazdowe pomysły na nocleg to prawdziwa karuzela. Do dyspozycji mamy kempingi, agroturystykę, hotele i… własne samochody. Oto kilka sposobów, jak urządzić się z noclegiem i które rozwiązanie może być ...
    III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2017 / relacja III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2017 / relacja
    W ostatni weekend października w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show. W czasie trzydniowej imprezy odwiedzający mogli zobaczyć najnowsze samochody, przyjrzeć się ciekawym ...

•