Stworzyłem kampanię która uświadamia ludziom w jaki sposób

08 Lis 2009, 15:04

Gwoli ścisłości - ja zająłem sie stroną techniczną, wszystkie teksty, opisy itp pozostawiłem oryginalne - na to przyjdzie jeszcze czas po zakończeniu prac nad grafiką i animacjami...
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 974
Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990

09 Lis 2009, 01:04

Zdaję sobie sprawę że opisy nie są najlepsze dlatego śmiało możesz je zmieniać - oby na lepsze ;)
mamwyobraznie
Nowicjusz
 
Posty: 30
Miejscowość: ze wsi

09 Lis 2009, 09:44

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9_0lAuMxKLk[/youtube]

ofiary wypadku - nie widzisz ich .... nie mogą Cię ostrzec
Ostatnio edytowany przez adam-and1, 09 Lis 2009, 22:36, edytowano w sumie 1 raz
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
adam-and1
Aktywny
 
Posty: 479
Miejscowość: Katowice
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: szukam igły ;-)
Paliwo: Benzyna

11 Lis 2009, 11:56

Witam na forum:) Fajnie, że staracie się promować akcje społeczne dotyczące bezpiecznej jazdy samochodem. Sam mam dwie strony www(od niedawna)

Które wymagają jeszcze bardzo dużo pracy, ale ta praca sprawia mi przyjemność:)
Pamiętajcie o reklamie i pozycjonowaniu! Im więcej osób trafi na stronke tym lepiej.
W razie potrzeby chętnie pomogę, mam duże doświadczenie w tworzeniu stron www.
Narazie życze miłej a przede wszystkim owocnej pracy :cool:

ps możemy wymienić się linkami lub banerem, promujmy takie akcje

Powodzenia
Ostatnio edytowany przez webmariusz, 16 Lis 2009, 17:50, edytowano w sumie 1 raz
webmariusz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Łódź

11 Lis 2009, 19:07

Podoba mi się ten pomysł, tylko szkoda, że na kursach prawa jazdy tego nie pokazują...

Uratowałoby to dużo młodyh ludzi.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków

11 Lis 2009, 19:49

Mnie też się ten pomysł podoba i nawet coś tam wyklarowałam w dwóch sytuacjach. :mrgreen:

No może by tak więcej osób wypowiedziałoby się, jak według nich należałoby się zachować w sytuacjach kryzysowych albo jak jechać aby się nie wydarzyły. :wink:

Panowie i Panie czyżbyście mieli tak mało do powiedzenia :?:

No, po prostu w to, kurcze, nie wierze :!: :mrgreen:
Jolinka
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 47
Miejscowość: Warszawa

14 Lis 2009, 21:06

Nie mają nic do powiedzenia bo tu nie trafili.
Pisałem e-maile do różnych kampanii społecznych, gddkia, bezpiecznej ósemki itd. Odpisali tylko z jednej "Prowadzę - jestem Trzeźwy", napisali że nie mogą pomóc.
Mam wrażenie że tak naprawdę ludziom odpowiedzialnym za takie rzeczy nie zależy tak bardzo na tym. Zrobili kilka jakiś kampanii na odczepnego aby kasiore zebrać i tyle. Smutne... może się mylę...
mamwyobraznie
Nowicjusz
 
Posty: 30
Miejscowość: ze wsi

15 Lis 2009, 18:56

Moim zdaniem takie akcje mają mały wpływ na świadomość kierowców! Do puki sam na własnej skórze nie doświadczy przykrości na drodze będzie jeździł jak do tej pory! :neutral:
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

17 Lis 2009, 20:41

Niestety z przykrością stwierdzam, że jest w tym dużo racji. :sad:

Dopóki ktoś nie przeżyje nieszczęścia na własnej skórze i nie doceni wartości życia, nie zrozumie. To przykre. :cry:
Jolinka
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 47
Miejscowość: Warszawa

05 Lut 2010, 11:50

Link do strony "Mam wyobraźnię" mam już na swojej stronie.
Może wrzucę też do podpisu...
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie

22 Lip 2010, 14:41

Widzę, że minęło trochę czasu od czasu dodania ostatnich wpisów...

Jednak stwierdziłem, że napiszę coś od siebie bo podoba mi się inicjatywa jako, że też ostatnio (około tydzień) rozpocząłem propagowanie tego typu treści jak te powyżej.

Uważam, że jest sporo pracy do wykonania w tej kwestii jeśli chodzi o nasze drogi.
Nie posiadam może sporego budżetu, ale jestem przekonany, że motywacja oraz przekonanie o właściwym działaniu pomogą.

Co do użytkownika Daro to mam nadzieję, że wciąż żyje...
Ostatnio edytowany przez KierowcaNaMedal, 22 Lip 2010, 21:27, edytowano w sumie 1 raz
Kierowcanamedal.pl
KierowcaNaMedal
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Kraków

23 Wrz 2011, 19:45

Teraz zauważyłem, że niechcący wciąłem się ze swoim wątkiem koledze w całą obszerną akcję. Mea culpa. Jakoś wydawało mi się, że komórki pasują do działu "Mam wyobraźnię". Jeżeli admin chce, niech przeniesie mój wątek o komórkach w sensowniejsze miejsce.

Ale teraz na temat. Z ciekawością obejrzałem animacje. W ogóle cały pomysł podoba mi się, zwłaszcza zaangażowanie autora i pomoc innych osób. Wersje animowane są naprawdę fajne i czytelne. Równocześnie nie negowałbym sensowności istnienia kampanii społecznych na pojedyncze tematy (np. alkohol, prędkość). Musimy pamiętać, że akcje zbyt ogólne lub zbyt drobiazgowe niestety są trudne do ogarnięcia dla ludzi bombardowanych tysiącem informacji.
Pomysł na stronę jest super, bo w takiej formie każdy może przyswoić info w wygodnym tempie. Trzymam kciuki!
Vernon
Nowicjusz
 
Posty: 27
Auto: Opel

15 Maj 2012, 19:38

Zanim poruszy się swoją wyobraźnię na drodze warto jest poznać samego siebie, niektórzy są agresywni na drodze a spokojni w życiu i odwrotnie nie wyczuje się innego kierowcy wystarczy chwila nieuwagi, poznajmy najpierw swój charakter, a potem oceniajmy innych na drodze. przyczepności !

***
pozdrawiam
IgaU
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 09 10 2001
Auto: Audi a6

15 Paź 2012, 11:20

Nie dziwię się, że bardzo ciężko dotrzeć Wam do osób, które potencjalnie mogłyby pomóc w poszerzaniu świadomości o tego typu akcji. W Polsce każda wolna inicjatywa od razu kojarzy się z lobbingiem. Decyzyjni ludzie boją się dokonywać jakichkolwiek decyzji, bo stoi nad nimi kilkaset osób, które tylko czekają na jakiś haczyk, który mógłby taką osobę kompletnie pogrążyć.

Takie są już niestety nasze realia. Jedynie na własną rękę. Jedynie budując własną społeczność.
Innej drogi nie widzę.
Czy generator hho zmniejsza spalanie o kilkadziesiąt procent?
Carowiec
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 07 06 2007
Auto: Opel Astra III