SUV do 160tyś zł

08 Sie 2007, 12:04

Witam, proszę o pomoc w zakupie auta klasy SUV, interesują mnie takie modele jak Mercedes ML nowy model , Jeep Grand Cherokke nowy model, Jeep Commander, VW Touareg, lub Audi Q7 , cena jaką chcę przeznaczyć to 160tyś zł max rocznik 2005 wgórę , chyba że auto miało by mieć silnik diesla to wtedy można do około 180tyś , wiem że wszystkei te samochody znajdę w tej cenie orpocz audi, lecz czasem trafiają się okazje z USA, tak więc co mi polecicie, mam własną budowę , czasem zdarzy się pojeździć po błocie, lecz ogólnie auto ma służyć na drogę. Proszę o pomoc
Jeep Grand Cherokke 4,7 99'
Audi a6 2,0 02'
gumis144
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Białystok

14 Sie 2007, 03:24

odradzam jeepa
dzbanek87
Nowicjusz
 
Posty: 6

16 Sie 2007, 12:12

wex touarego albo Audi bo Jeeep to amerykański wóz i wnetrze ma do d***
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowa Kia Carens - kompaktowy MPV
    Kia Carens to kompaktowy MPV (Multi-Purpose Vehicle) zaprojektowany całkowicie od nowa z myślą o potrzebach nowoczesnej rodziny. Aerodynamiczna sylwetka, design "cab forward", wybór czterech jednostek napędowych, czterech ...
    Sezon na porywiste wiatry
    Od października do marca mamy w Polsce sezon na porywisty wiatr. Zimowe wichury różnią się od tych występujących latem swoją długotrwałością, ponieważ mogą siać zniszczenie nawet ponad dobę. Na co uważać w czasie jazdy ...