Suv do 45 tys

11 Sie 2014, 00:01

Witam szukam SUV-a do 45 tys w miarę bezawaryjnego. Przymierzałem się do kilku modeli. Do Jeep-a Grand Cherokee WK ale nie wiem czy w tych pieniądzach znajdę zadbany egzemplarz do VW Touareg-a tutaj tak samo nie wiadomo czy znajdzie się fajny model. Liczę się z tym że SUV-y zwłaszcza te które wypisałem do małopalących nie należą i wiem że potrafią spalić ponad 20 litrów /100 km. Wiem też że posiadają skrzynie automatyczne które najtańsze w eksploatacji też nie są. Dlatego pytam o ogólną awaryjność tych modeli a jeżeli ktoś zna lepsze marki i modele proszę o wypisanie . Dziękuję

P.S
Chce zaznaczyć że samochód będzie służył do weekendowych przejażdżek na działkę itp . Nie zamierzam robić nim dużych przebiegów więc ze startu chyba odpadną Diesle ze swoimi Filtrami DPF , FAP itp .. jeszcze raz z góry dziękuję
karol100a
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 41
Miejscowość: Białobrzegi
Prawo jazdy: 17 06 2015
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A3 8L
Silnik: 1.9 TDI ASV 110 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

12 Sie 2014, 12:44

Jeżeli na działkę masz jakąś kiepską drogę to może coś w ten deseń..
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Jeśli nie to można pokusić się o Suzuki Grand Vitara. Też bardzo dziarskie autko które poradzi sobie w lekkim terenie.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

12 Sie 2014, 21:21

słuchaj koniu ja względem tego Range Rovera nie wiesz jak stoi on z awaryjnością czy często się psuje i co się psuje no i oczywiście koszty napraw itp
karol100a
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 41
Miejscowość: Białobrzegi
Prawo jazdy: 17 06 2015
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A3 8L
Silnik: 1.9 TDI ASV 110 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

13 Sie 2014, 12:09

Jest okej, warto pakować gaz bo dużo pali, części wiadomo mogą być trochę droższe ale w końcu to duże auto.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

12 Sty 2015, 21:12

Ja bym polecał z kolei jakiegoś japończyka. :)
kolakola
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: Seat Leon