SUV do 60 tys

19 Paź 2014, 16:07

no ja wiem, że tylko BMW dlatego idź i zobacz... BMW nigdy nie było top pod względem jakości wykonania wnętrza i przyjmij to do wiadomości :ok: bo np. co do Hyundaia to oczywiście stereotypami operujesz ;)
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
0

19 Paź 2014, 16:37

Santa Fe rzeczywiście bardzo fajny. Kiedyś już go sobie niezobowiązująco oglądałem. Jednak jak doliczę cenę "niezbędnych" dodatków to już robi się nie mała kwota.

Teraz najpoważniej myślę o Freemoncie. Wygląd może bez szału ale na podryw nim nie będę jeździł ;) no i dziecko w drodze :P. W środku za to elegancko. Wygodnie, masa schowków. Bagażnik nie mały. W sumie to takie połączenie kombi, vana i suva i chyba mi takie coś najbardziej odpowiada. Do tego silnik 3,6 benzyna, a jakbym w przyszłości musiał więcej jeździć to go na gaz przerobię. Tylko czas oczekiwania na nowy to ... pół roku :|.

W ogóle z kupnem wstrzymam się do końca roku. Kia Sorento ( nowa ) też kusi ale cena pewnie nie będzie atrakcyjna.
Longo
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: Mazda 6
0

19 Paź 2014, 16:46

Longo napisał(a):W ogóle z kupnem wstrzymam się do końca roku. Kia Sorento ( nowa ) też kusi ale cena pewnie nie będzie atrakcyjna.

bardzo dobrze myślisz, bo będą wyprzedaże to coś fajnego ustrzelisz. Kia będzie na poziomie cenowym Santa Fe lub nawet wyższym, bo to świeży model będzie.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
0

19 Paź 2014, 21:59

W pewnych latach według mnie było TOP, a konkretniej w latach 90, pomiędzy e36, a e60 mniej więcej. Kiedy to MB zszedł na psy, Audi generalnie zawsze było trochę lepiej wykończonym VW...

Oczywiście piszę o popularnych markach, bo np. Porsche zawsze biło BMW na głowę.

Przy czym Hyundai raczej zawsze był koreą... Także nie wierzę by tak to się mogło zmienić, bo wtedy musiałby być dużo droższy.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
1

20 Paź 2014, 16:33

jiGsaw napisał(a):Także nie wierzę by tak to się mogło zmienić, bo wtedy musiałby być dużo droższy.

co jak co ale Santa Fe jest drogi jak na Hyundaia dlatego się nie sprzedaje u nas mimo kompletnego wyposażenia
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
0

20 Paź 2014, 19:13

Trafiła mi się okazja żeby tanio po rodzinie kupić Chryslera Grand Voyagera IV 2008r 2,8 CRDi. Przebieg niecałe 120tys. Rozrząd niedawno wymieniany. Drobne zarysowania na zderzakach ale w ogóle mi to nie przeszkadza. To wielki samochód wiec żona pewnie nie raz przytrze gdzieś.
Chyba się na niego zdecyduje. Wózek dziecięcy wejdzie w całości bez składania :).

Nówkę jakąś kupię za 3-5 lat. Jakbym teraz miał kupować to albo Freemonta albo ix35. Głównie ze względu na komfort jazdy. To na podstawie opinii w internecie, bez jazd próbnych.
Longo
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: Mazda 6
0

20 Paź 2014, 19:30

Jak pewny to pewnie że brać :ok: kumpel ma poprzednika i fajnie toto jeździ
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14079
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
0