Suzuki Swift 1.5 102HP '05

13 Wrz 2010, 22:12

Witam wszystkich.

Nie wiem czy wybrałem dobry temat ale jako że jestem nowy wybaczcie pomyłke jeśli taka się zdarzyła.

a zatem od początkju...

Mam na imię Bartosz i nie dawno kupiłem Suzuki Swifta. Samochód jest z roku 2005-ego i ma przejechane 22tys. SIlniczek to 1.5 benzyna i 102HP pod maską.


Chciałbym samochód ulepszyć mechaniecznie. Pierwsze co to hamulce bo std są do niczego, znaczy hamuje ale dość słabo tym bardziej że z tyłu są bębny. Następnie zawieszenie, ponieważ strasznie buja samochodem na boki. No i na koniec myślałem nad zwiększeniem mocy silnika.

Mam pytanie do Was czy wiecie gdzie zrobią mi takie ''ulepszenia'' poprawnie wraz z cała diagnostyką itd. Mieszkam w Łodzi i chciałbym jak najbliżej.

Pozdrawiam

[ Dodano: 14 Wrzesień 2010, 08:33 ]
Znalazłem takie firmy w Łodzi...

http://www.cylex.pl/łódź/tuning.html
shelby
Nowicjusz
 
Posty: 12
Zdjęcia: 1
Miejscowość: Łódź

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opony letnie, czyli ogumienie, którego potrzebujesz
    Mechanicy zalecają, aby w momencie gdy średnia dobowa temperatura powietrza osiąga więcej niż 7 stopni Celsjusza, zakładać w pojazdach opony letnie. Sprawdźmy, jakie cechy opon letnich sprawiają, że warto to robić i czemu ...
    Porady dla kierowców przed wyjazdem na wakacje
    Dobre i sprawdzone w serwisie opony, prawidłowe ciśnienie, odpowiednia głębokość bieżnika, wyposażenie awaryjne – to najważniejsze elementy, które należy sprawdzić przed podróżą autem na wakacje. Ważna ...