Szybka limuzyna do 100 000 - 120 000 PLN

17 Sie 2011, 20:14

Pomijając kwestię fantazji - może warto by się skierować na forum bardziej ukierunkowane - forum Mercedesa czy BMW. Tam zapewne udzielą Ci konkretniejszych rad co i jak.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2201
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

17 Sie 2011, 20:40

XardasKSP napisał(a): (pewnie kibica 7egii, wisly, Lecha lub przeciwnika JW ktoremu nie podobaly sie moje pilkarskie posty) odciagnela uwage od pytania)

Ja jestem kibicem Legii, ale to nie forum o piłce nożnej, więc daruj sobie takie teksty.
I tak jak pisze stasiowski121 więcej informacji szukaj na forum BMW i Mercedesa.
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1470
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

17 Sie 2011, 21:42

Te "teksty" byly skierowane tylko i wylacznie do "cytownika" ktory specjalnie w tym celu zalozyl konto aby wystrzelic nagle na forum motoryzacyjnym z jakimis cytatami kogos kto uzyl mojego nicka aby cos napisac bez sensu dwa lata temu (na zdrowa logike gdybym sam chcial napisac cos glupiego anonimowo to nie podpisywalbym sie nickiem ktorego uzywam na wszystkich pilkarskich forach, i pod ktory regularnie ktos sie podszywa na tych forach, na szczescie tam zawsze w przeciwienstwie do onetu jest podane IP).

Pozatym dzieki za rade poszukam forum BMW i Mercedesa.
XardasKSP
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: BMW 530ia

19 Sie 2011, 15:10

Możesz spróbować też tu: http://www.racingforum.pl/
A o tym myślałeś: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] :?:
kosior898
Początkujący
 
Posty: 139
Miejscowość: Leżajsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    V-ósemki w planach Lexusa. Jest nowy patent
    Lexus słynie z cenionych silników V8. Japończycy podkreślają też, że – mimo mody na zelektryfikowane napędy i systemy automatyzujące jazdę – zamierzają nadal produkować samochody dla wymagających entuzjastów ...