Tablice zjadowe celne czerwone

24 Gru 2015, 13:13

witma. Od 2 lat pracuje w niemieckiej firmie i jestem kierowca autolawety dla duzej niemieckiej firmy. Ostatnio zaproponowano mi aby na wlasna reke zaczal im zalatwiac auta pod zamowienie. Mam na start 15tys euro. Ale musze miec 9 tys na te auta ktore bede im sprowadzal, a 6 tys euro na autolawete lub cos czym bede transportowal auta np. z berlina do stuttgartu. Za 6 tys euro zadnej autolawety w stanie wmiere normalnym nie kupie. Dlatego zaczalem szukac tablic, wiem ze w De sa tablice dilarskie ale trzeba miec gewerbe i duzo zalatwiac sa rowniez drogie a ja mam zamiar sprowadzac 6-9 aut msc takze pomyslalem o tablicach celnych ponoc mozna je kupic naweta na 12 msc.Dlatego mam pytanie jakie sa warunki uzyskania takich tablic??? Ile kosztuja na rok lub 3 msc??? czy moge wypisac na dowodzie np. dane auta olowkiem i potem wymazac jak juz je przetransportuje z punktu A do B i na nastepne auto i tak przez np cala waznosc tablic?? czy trzeba miec wazny tuv na auto. z gory dziekuje. Pozdrawiam...
pawel00w
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 16 01 1992
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mercedes-Benz S320CDI w220
Silnik: 3,2CDI (197ps)
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001