Tani w utrzymaniu i ekonomiczny crossover/SUV do 30 tys

Tani w utrzymaniu i ekonomiczny crossover/SUV do 30 tys

10 Gru 2019, 17:19

Witam,

Szukam jakiegoś crossovera (ewentualnie SUV'a) do 30 tys.
W oko wpadł mi Qashqai. Z tego co patrzyłem po zamontowaniu gazu jazda nim tania jak barszcz. Koszta eksploatacyjne także nie najgorsze.
Czy znacie jeszcze jakieś podobne auta spełniające te kryteria?
Samochód będzie głównie do jazdy w średnim mieście ale raz w miesiącu będą dłuższe trasy, ok. 300km.
russosche
Nowicjusz

Re: Tani w utrzymaniu i ekonomiczny crossover/SUV do 30 tys

10 Gru 2019, 17:57

Tak czytając twój post nasunęły mi się dwa samochody oprócz Nissana Qashqai. Tani w eksploatacji i najmłodszy będzie Duster którego możesz kupić już z LPG ale tu minusem jest wyciszenie :/ Drugim na którego warto zerknąć jest Hyundai Tucson.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 64
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda na suwak - czy teoria idzie w parze z praktyką? Jazda na suwak - czy teoria idzie w parze z praktyką?
    Minął już ponad miesiąc od wejścia przepisów nakazujących jazdę na suwak. Sprawdziliśmy jak to wygląda w rzeczywistości poruszając się w Warszawie w godzinach szczytu czy faktycznie kierowcy respektują tą zmianę. Jazda ...
    Audi Urban Future - wizja miejskiej mobilności w przyszłości Audi Urban Future - wizja miejskiej mobilności w przyszłości
    Centralnym punktem wielu projektów, w których uczestniczy Audi jest kwestia dalszego rozwoju światowych metropolii. Odpowiedź projektantów Audi w tej kwestii, to innowacyjne pojazdy i nowe pomysły. Równocześnie, ...

•