Volkswagen golf-problem z przerzuceniem na gaz

Volkswagen golf-problem z przerzuceniem na gaz

07 Paź 2009, 18:09

Mam golfa 3 w gazie, 1992r. i mam taki problem bo od jakiegos czasu zaczym mi przerzuci na gaz to czasem mija z 10 minut i sie kiedys wkurzylem i rozkręciłem parownik i go całego z tego syfu umyłem i go założyłem to przez tydzień praktycznie jak go zapaliłem na benzynie to od razu chodził na gazie a teraz znowu mu coś odbiło i znowu mi długo przerzuca na gaz i jestem ciekawy od czego to zależy. Proszę o pomoc.
krzys23
Nowicjusz

Re: Volkswagen golf-problem z przerzuceniem na gaz

07 Paź 2009, 18:10

krzys23 napisał(a):Mam golfa 3 w gazie, 1992r. i mam taki problem bo od jakiegos czasu zaczym mi przerzuci na gaz to czasem mija z 10 minut i sie kiedys wkurzylem i rozkręciłem parownik i go całego z tego syfu umyłem i go założyłem to przez tydzień praktycznie jak go zapaliłem na benzynie to od razu chodził na gazie a teraz znowu mu coś odbiło i znowu mi długo przerzuca na gaz i jestem ciekawy od czego to zależy. Proszę o pomoc.

sprawdź poziom płynu chłodniczego :wink:
druga sprawa to możliwe że się po prostu rozregulował :wink:
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

Re: Volkswagen golf-problem z przerzuceniem na gaz

02 Sty 2010, 14:34

ja bym obstawił na ujemną temperature i gaz zamarza....
KINIU
kiniu
Nowicjusz

Miejscowość: Września
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta
    W piątek 23 listopada 2012 roku odbyła się przedpremierowa prezentacja nowego Muzeum SKODY dla mediów, a trzy dni później (26 listopada) obiekt został uroczyście otwarty dla publiczności. Położone w Mladá ...
    Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia
    Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009