Volkswagen T4 do 6000zł

31 Gru 2019, 12:22

Okej, w takim razie mam kilka typów( dosłownie, bo ciężko coś znaleźć, same blaszaki). Chce aby miał klimę, był osobowy no i dajmy ten 1.3 MJT. Bo 1.9 JTD gorsze? więcej palą? Z silnikiem 1.9 w moich "wymaganiach" jest więcej.
[link do Otomoto wygasł]? - mój faworyt, tylko opis ubogi.Wydaje się, że osoba prywatna, ale zadzwonię po pracy. W tym miałbym na ewentualne naprawy

[link do Otomoto wygasł]?

[link do Olx wygasł]

[link do Otomoto wygasł] - tylko ponad budżet sporo

[link do Otomoto wygasł]
foto40
Nowicjusz

Auto: nie mam/szukam

31 Gru 2019, 12:26

Jtd już inna konstrukcja, turbo że zmienna faza, dwumasa itd. Też dobry tylko droższy w naprawach
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 90
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7

31 Gru 2019, 17:05

A co z tymi egzemplarzami, które pokazałem?
foto40
Nowicjusz

Auto: nie mam/szukam

31 Gru 2019, 17:46

Ja bym zobaczył tego najdroższego, na boku blacha, przeszklony z tyłu chodz trochę spora cena, ogólnie to takie auta sprawdza się naocznie a nie ze zdjęć
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 90
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe obowiązki na przejściach dla pieszych
    W ubiegłym roku na przejściach dla pieszych straciło życie 197 osób. Bezpieczeństwo ma poprawić przepis, który wszedł w życie 1 czerwca br. Wprowadza on pierwszeństwo przed pojazdem dla pieszych wchodzących ...
    Czy Toyota powtórzy sukces w Rajdzie Monte Carlo?
    25 stycznia rusza nowy sezon Rajdowych Mistrzostw Świata. Tradycyjnie rozpocznie go słynny Rajd Monte Carlo, w którym w ubiegłym roku Jari-Matti Latvala zajął drugie miejsce. Debiutujący Yaris WRC już w swojej pierwszej ...

•