VW Golf II 1,6 benzyna

VW Golf II 1,6 benzyna

16 Gru 2010, 20:55

Co zrobić?
Mam golfa II 1.6 benzyna, dziś jadąc do pracy wszystko było wporzątku, samochód działał normalnie, po 8 godzinach samochód zapalił lecz jak dodałem gazu zgasł.
Sądzę, że może być problem z zapłonem bądź gaźnikiem.. Co zrobić w takiej sytuacji? Dodam że w weekend wymieniłem silnik na "nowy", rozruch też jest naprawiony..
Ostatnio edytowany przez kirzuch, 17 Gru 2010, 12:03, edytowano w sumie 1 raz
kirzuch
kirzuch
Nowicjusz

Miejscowość: Lubawa

Re: VW Golf II 1,6 benzyna

17 Gru 2010, 12:04

Proszę zapoznać się z regulaminem, a w szczególności z pkt 4.
Poprawiono.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: VW Golf II 1,6 benzyna

18 Gru 2010, 10:16

Witam, pomimo tego że taki temat jak mój jest, to nie widziałem żeby ktoś miał ten sam problem.. mi chodzi o coś innego niż "nie mogę zapalić samochodu w zime"
kirzuch
kirzuch
Nowicjusz

Miejscowość: Lubawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SEAT 124 Sport Coupe na trasie Silveretta Classic SEAT 124 Sport Coupe na trasie Silveretta Classic
    Między 5 a 7 lipca około 160 rzadkich historycznych modeli samochodów podążyło drogą historycznego Rajdu Silvretta Classic, przez zapierające dech w piersiach górskie serpentyny. 550 km alpejskich dróg ...
    Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro
    Napęd na cztery koła quattro opracowany przez Audi, to kamień milowy w historii motoryzacji. W roku 1980, żaden inny producent nie był w stanie zaproponować równie szybkiego i lekkiego napędu na cztery koła przeznaczonego ...

•  
    • VERVA Street Racing 2010
      Volvo S60 T5
      Hypermiler - Felix Egolf, Mitsubishi Space Star
      Test najlepiej wykonać samemu przed przejazdem autami