VW Polo 1.4

19 Cze 2017, 19:52

Nie śmiej się kolego.. uważam przecież tak samo jak Ty z tymi rzeczami przypisanymi do auta. Ja po prostu chce mieć dowód jakiś, żeby się uspokoił. :)

Potępiasz mój zakup? 200 km zrobione od środy i wszystko gra gitara. Autkiem się ładnie jeździ, zbierać się zbiera jak na 1.0 i to wszystko. Po jakimś czasie sprzedam i kupię coś większego.
OlofB
Nowicjusz
 
Posty: 37
Auto: Opel C
Silnik: 1.0 58 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

19 Cze 2017, 19:55

Czytaj uważnie. Śmiałem się, że warto po sądach się tłuc o gaśnicę do Corsy 1.0, a nie że kupiłeś mieszczucha z kartonem mleka pod maską. :)
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

19 Cze 2017, 20:15

Cała sytuacja jest dosyć dziwna.. i smieszna bo ja to wiem, ty to wiesz i wszyscy to wiedzą, że nie miał obowiązku oddania nam lewarka i kluczy to ten jeden się uparł i wydziera się przez telefon, że mamy dzwonić i żeby dał lewarek.
OlofB
Nowicjusz
 
Posty: 37
Auto: Opel C
Silnik: 1.0 58 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

19 Cze 2017, 22:35

Jeśli kupiłeś z komisu to z doświadczenia zarówno pracownika "garażu" jak i sprzedawcy mogę Ci powiedzieć, że to nic specjalnego, że w aucie nie masz tych rzeczy :ok: u mnie szef zawsze kazał wywalać wszystkie takie ficzery, bo twierdził, że ludzie przyjeżdżający oglądać auto prędzej czy później i tak to ukradną (kiedyś z jednego auta za kilka tys zwinęli nam... gałkę zmiany biegów). Rzecz bardziej tyczyła się wszelkiego rodzaju kamizelek, gaśnic, pozostawionych porozrzucanych bez ładu narzędzi, przedmiotów osobistych większych typu parasole etc. Kół zapasowych nie wyciągaliśmy nigdy, no chyba że było to takie w futerale leżące luzem w bagażniku, bo w jego pierwotne miejsce wleciała butla LPG.
No i tak swoją drogą to nieszczęsne koło było całkiem fajnym wozem przetargowym w negocjacjach cenowych :naughty:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14079
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

20 Cze 2017, 14:48

Ale problem podjedż na jakiś szrot powiedż że potrzebujesz klucze i lewarek i na pewno coś się znajdzie a jak nie to poszukaj na olx,często ludzie potrafią i takie rzeczy sprzedawać.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012