Witam naprawa u mechanika opinie

Witam naprawa u mechanika opinie

30 Maj 2014, 20:08

Witam

Chodzi o to ze chcialem sie zapytac was fachowcow o opinie czy ponizsza naprawa oplacala sie

auto mitsubishi lancer 93 rocznik. przebieg 170 tys km silnik 1,6 kat

glownie chodzilo o wymiane paska rozrzadu i napinacza

1 napinacz
2 pasek rozrzadu
3 pasek alternatora ( mechanik wykryl)
4 olej silnikowy 4 l (Gulf)
5 filtr oleju
6 klocki hamulcowe
7 plyn hamulcowy
8 pompa wody
9 reperaturka zacisku prawy przod

Cena za te wszystkie czesci i usluge wyniosla 550 zl ( prosze o opinie ) moim zdaniem oplacalo sie i taniocha ( ale ze jestem lalik chcialbym uslyszec innych zdanie
Doctor1
Obserwowany

Prawo jazdy od: 29 06 1980
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: Mitsubishi
Silnik: 1,6

Re: Witam naprawa u mechanika opinie

31 Maj 2014, 13:36

Witam, według mnie to nie przepłaciłeś, dzieląc to Twoje 550 zł na koszty robocizny + części, można powiedzieć, że nie zostałeś "orżnięty" :) pracowałem jakieś 3 lata w warsztacie i na moje oko z tej kwoty 250zł to robocizna a 300 części, czyli jak najbardziej ok, pozdrawiam
mbinek2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 08 1990
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: ASTRA H
Silnik: 1.9 CDTI 120KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      Men's Day 2010
      Men's Day 2010
      Dodge Ram, old PickUp