Wjechanie w słupek na parkingu dworca PKP

19 Maj 2022, 07:47

Cześć, wycofywałam na parkingu (chciałam wyrównać, żeby nie zajmować dwóch miejsc) i uderzyłam w słupek blokujący na parkingu. Słupek się mocno wygiął. Totalnie nie wiem jak go nie zauważyłam, ale stało się, spieszyłam się do pracy więc nigdzie jeszcze nie dzwoniłam, ale ja zupełnie nie wiem kogo o tym powiadomić, to jest bardzo mała stacja więc żadnego parkingowego tam nie ma. Co mogę z tym zrobić, jaka kara mi grozi za to.
sylwia14076
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Maj 2022, 08:09

Miasta powstaje głównie z naszych pieniędzy więc po części jesteś udziałowcem tego słupka, miasto nie zbiednieje a Ciebie może wyrwać z butów jak dostaniesz fakturkę za wymianę.
Kto się tym zajmuje to już zależy od danego miasta/miejscowości ale napewno dzwoniąc do urzędu miejskiego zostaniesz poinformowany kto zajmuje się infrastrukturą w danym miejscu.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16249
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

19 Maj 2022, 08:23

Ja myślę że nie ma co się przejmować słupkiem bo pewnie nie raz już były uszkodzone. Co jakiś czas służby jeżdżą i naprawiają takie usterki. Być może był już kiedyś uszkodzony i tylko postawiony do pionu żeby nie było widać, różnie to bywa.

Samochód mocno uszkodziłaś?
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

19 Maj 2022, 08:55

Naprawdę tak uważacie ? bo ja dalej jestem w szoku.. i chyba tam są kamery. Mam w głowie teraz takie głupoty..
Nie, w jednym miejscu zszedł tylko lakier, uszkodzenie jest wielkości paznokcia więc jestem bardzo zaskoczona, sądziłam, że będzie gorzej.
sylwia14076
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Maj 2022, 09:26

sylwia14076 napisał(a):Naprawdę tak uważacie ? bo ja dalej jestem w szoku.. i chyba tam są kamery
Mojemu znajomemu ukradli z parkingu samochód i w koło były kamery, jak się okazało nie obejmowały miejsca gdzie stały samochody :mrgreen: Taka nasza rzeczywistość.
sylwia14076 napisał(a):Nie, w jednym miejscu zszedł tylko lakier, uszkodzenie jest wielkości paznokcia więc jestem bardzo zaskoczona, sądziłam, że będzie gorzej.
Dlatego napisałem, że mógł być wcześniej uszkodzony.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

19 Maj 2022, 10:09

O Boże :shock: no to faktycznie abstrakcja !
Dobra trochę mnie to uspokoiło, dzięki za odzew :)
sylwia14076
Nowicjusz
 
Posty: 4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lipcowe burze – uwaga na gwałtowne opady!
    Podczas burzy wielu kierowców najbardziej obawia się piorunów, ale skutkiem nawałnicy jest również zwiększone ryzyko poślizgu. Niebezpieczny jest zwłaszcza początek opadów, gdy woda łączy się z ...
    Pierwszy minivan od Lexusa - jak będzie cena?
    Niespełna rok temu Lexus pokazał światu swojego pierwszego minivana. Teraz Lexus LM trafia do sprzedaży na chińskim rynku, a jego cena imponuje. To jeden z najdroższych modeli Lexusa na świecie! Najdroższy Lexus na chińskim ...

19 Maj 2022, 10:20

Nie przejmuj się tak tym słupkiem :) co innego jak byś niechcący komuś uszkodziła auto ale to już inny temat :)
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

19 Maj 2022, 11:42

a bo prawie nowiusieńki parking i już go ozdobiłam :D
sylwia14076
Nowicjusz
 
Posty: 4

20 Maj 2022, 10:19

Nie Ty pierwsza i nie ostatnia:) nie stresuj się tak :D
mrzielnik
Nowicjusz
 
Posty: 49
Zdjęcia: 1