Wybór LPG Kia Sportage

Wybór LPG Kia Sportage

19 Sie 2014, 21:58

Otóż jak w temacie postanowiłem założyć gaz do mojej Kii Sportage. Motor 2.0 rok 2008. Trochę czytałem o LPG i pomyślałem że BRC może być tu dobrym pomysłem ale chce poznać wasze opinie na ten temat.
Marconi
Początkujący

Prawo jazdy od: 16 09 2005
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Kia Sportage
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

Re: Wybór LPG Kia Sportage

28 Sie 2014, 09:39

Wiesz co już tu kiedyś pisałem. Ja mam w mojej Grand Vitarze sekwencję BRC Sequent 24, montowaną w Energy Gaz w Warszawie. Nie wiem czy do koreańczyków też to jest potrzebne ale w BRC masz funkcję VSR która zapobiega wypalaniu gniazd, więc ewentualnie jak chcesz możesz do nich podjechać i zerknąć. Jak chcesz mam zdjęcia z montażu to mogę Ci podesłać na priv.
Ralsoni
Nowicjusz

Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Suzuki Grand Vitara
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Wybór LPG Kia Sportage

31 Sie 2014, 14:33

Kolego tu masz mój przykład montażu BRC P&D w A8 z 2004 roku. Ogólnie jestem zadowolony, tylko ładniej by było jak by mi jakoś logiczniej ten filtr zamontowali, ale to już przy przeglądzie i powiem. Do Ciebie też BRC śmiało będzie pasować i to pewnie nawet tańsze bo Sequent 24 chyba. Jak coś to pisz na priv to Ci powiem jak i co wyglądało u nich z montażem.
Tu masz zdjęcia:

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]
Malanis
Nowicjusz

Auto: Audi A8 2004
Silnik: 4.2 V8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light